Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego wspomina ich spotkanie w "Idolu": Byłam dzieckiem, a ty mówiłeś...

W 2. odcinku "Kuba Wojewódzki Show" pojawiła się Sylwia Grzeszczak.
Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego Wokalistka wspomina swój udział w "Idolu" W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki Show" pojawiła się Sylwia Grzeszczak. Wokalistka podczas rozmowy z prowadzącym wspomniała swój udział w 4. edycji "Idola", gdzie w jury zasiadał Wojewódzki - Byłam jeszcze dzieckiem. Pamiętasz co wtedy powiedziałeś? Coś w stylu: "ale ty czarujesz". A ja miałam wtedy dopiero 16 lat... - zaczęła Grzeszczak. - Pamiętam, że najpierw weszły oczy, a dopiero później ty. Jak jakaś brytyjska dziewczynka, w jakimś takim dresiku - odpowiedział Kuba. Grzeszczak wzięła udział w kilku programach typu talent-show, m.in. w "Drodze do gwiazd". Wokalistka uważa, że dzięki temu wiele się nauczyła i zyskała cenne doświadczenie. - Ważne, żeby wiedzieć, w którym kierunku iść. Wtedy, w takich programach można się czegoś nauczyć. Współpracujesz z ludźmi z branży, poznajesz wielu fachowców - mówiła. Płyty Sylwii Grzeszczak sprzedają się na pniu. W 2011 roku jej krążek cieszył się większą popularnością niż albumy Bjork czy Adele. Piosenkarka swój sukces zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowym umiejętnościom wokalnym, co potwierdziła również w programie Wojewódzkiego wykonując słynny utwór Whitney Houston. - Edyta Górniak powiedziała mi, że nie ma w Polsce takiej piosenkarki, która z marszu zaśpiewałaby "I Will Always Love You" - stwierdził Kuba. 24-latka podjęła wyzwanie i wyszła z próby obronną ręką.

Następnym gościem, zaraz po Łukaszu Piszczku, w drugim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego była Sylwia Grzeszczak. Rozmowa na białych skórzanych kanapach w studiu TVN nie była jednak pierwszym ich spotkaniem. Grzeszczak wystąpiła bowiem w 4. edycji "Idola", gdzie sędziował Wojewódzki

Tak, byłam wtedy dzieckiem, a ty pamiętasz, co wtedy mówiłeś - zaczęła Grzeszczak z uśmiechem, który sugerował, że ma mieszany stosunek do tego wspomnienia. - Coś na styl, że "czarujesz". A ja miałam wtedy 16 lat...
Pamiętam, najpierw weszły oczy, a dopiero później ty. Jak jakaś brytyjska dziewczynka, w jakimś takim dresiku - opowiadał niezrażony Kuba.

Grzeszczak występowała jednak nie tylko w "Idolu", lecz także w innych programach typu talent show. Swoich sił próbowała w "Drodze do gwiazd" czy "Drzwiach do kariery". Te występy dużo jej dały.

Ważne, żeby wiedzieć, w którym kierunku iść. Wtedy w takich programach można się czegoś nauczyć. Współpracuje się z ludźmi z branży, poznaje się wielu fachowców - mówiła.

Płyty Grzeszczak sprzedają się na pniu. Jednego roku (wg Kuby był to 2011) jej album kupowano nawet chętniej niż Björk czy Adele. Zgodnie z anegdotą przytoczoną przez Wojewódzkiego, piosenkarka na wieść o tym miała powiedzieć:

A to nieudacznicy! Mam Was suki! Stare baby muszą odejść.

Dziś w programie skwitowała to jedynie gromkim śmiechem i:

Tak nie powiedziałam. Wtedy byłam w szoku.

Sylwia Grzeszczak, Kuba WojewódzkiTVN/X-News

Sukces Grzeszczak potwierdzają nie tylko wyniki sprzedaży czy pierwsze miejsca na listach przebojów, sama także umiała obronić swój talent. W programie Wojewódzkiego zaśpiewała MISTRZOWSKO utwór Whitney Houston "I Will Always Love You".

Edyta Górniak powiedziała mi, że nie ma w Polsce takiej piosenkarki, która z marszu zaśpiewałaby "I Will Always Love You" Whitney Houston - zaczął Kuba.

24-latka wyzwanie podjęła i z próby wyszła obronną ręką. Potem jeszcze raz dała popis swoich umiejętności wokalnych. Zaśpiewała fragment swojej piosenki w wersji "Alvin i wiewiórki", jak sama to nazwała. Efekt był taki, jakby emitowano utwór na przyśpieszonych obrotach.

Sylwia Grzeszczak, Kuba WojewódzkiTVN/X-News

Grzeszczak podziwiana jest także za swój styl. Nie wydaje jednak dużo na ubrania. Choć na zakupy często wybiera się do Londynu, nie odwiedza drogich butików.

Kupowałam ciuchy w Primarku, gdzie można się fajnie ubrać za 3 dolary - powiedziała.

Na zakończenie odcinka nie było koncertu nowego, dobrze rokującego artysty, lecz na scenie wystąpiła sama Grzeszczak.

Sylwia GrzeszczakTVN/X-News

karo

Więcej o:
Komentarze (3)
Sylwia Grzeszczak u Wojewódzkiego wspomina ich spotkanie w "Idolu": Byłam dzieckiem, a ty mówiłeś...
Zaloguj się
 • ng1993

  Oceniono 82 razy 58

  Fajna dziewczyna , fajne ma piosenki , nie robi skandali na siłę ... jedyne ale to te miny

 • iwonnth

  Oceniono 7 razy 7

  Jej fragment "I Will Always Love You" u Kuby mnie zachwycił !
  Ma talent i tyle !

 • mynaturalook

  Oceniono 6 razy -2

  blog o SECOND HANDACH www.mynaturalook.blogspot.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX