Małgosia Bela wzięła ślub! A na jej weselu bawiła się Kate Moss

Małgosie Bela wzięła tajemny ślub.

Małgosia Bela zaskoczyła wszystkich, kiedy wyszło na jaw, że w ten weekend wzięła ślub. Polska modelka poślubiła francuskiego dziennikarza, Jean-Yves Le Fura. Ceremonia odbyła się w malowniczej miejscowości koło Positano we Włoszech. Na ślubie i na weselu bawiła się koleżanka modelki, sama Kate Moss, podaje "Daily Mail". Zdjęciem z ceremonii pochwaliła się koleżanka młodej pary, Camille Miceli. Małgosia Bela miała na sobie białą skromną i dziewczęcą suknię, a na głowie wianek z białych kwiatów.

Małgosia Bela, Jean-Yves Le Fura Screen z Instagram

Wyglądała uroczo i stylowo zarazem.

Małgosia Bela, Jean-Yves Le Fura Screen z Instagram

Zdjęcie podpisała:

Niech żyją nowożeńcy! Dziękuję Małgosiu i Jean-Yves za te wspaniałe chwile.

Ceremonia była niezwykle wzruszająca:

Para wyglądała na bezgranicznie zakochanych, kiedy pocałowali się namiętnie i przytulili się stojąc tuż przy morzu. Potem wyruszyli łodzią i pomachali to przyjaciół - relacjonuje "Daily Mail".

Jean-Yves Le Fur i 36-letnia modelka wzięli ślub na wyspie Li Galii niedaleko Postiano we Włoszech. Le Fur to niezła partia,  jest założycielem magazynu modowego "Numéro", który inspiruje się modą lat 70, publikuje także sesje Małgosi Beli.

Kate Moss jeszcze po weselu korzystała ze słonecznych dni. Razem z Małgosią opalały się u pięknych wybrzeży Morza Tyrreńskiego.

Małgosia Bela WBF

Kate Moss and other celebrities attending the 'Kate Moss book launch' held at '50 St James' in London, Mayfair.  Pictured: Kate Moss EastNews


Vic