Sztaba w "Must be the music": Historyczny moment, Kora głosuje na swoją piosenkę!

Zawsze jest ten pierwszy raz.
Kora zagłosowała na swoją piosenkę Karol Leśniewski zaśpiewał w "Must be the music" utwór "Cykady na cykadach". Karol Leśniewski zaśpiewał w niedzielnym "Must be the music" utwór "Cykady na cykadach" Maanamu i dostał komplet pozytywnych głosów! Zachwycona była nawet Kora. To był prawie samobójczy krok, ale ryzyko opłaciło się. Karol Leśniewski z Kotli, przyszłoroczny maturzysta, zaśpiewał w niedzielnym odcinku "Must be the music" utwór "Cykady na cykadach" Maanamu i dostał komplet pozytywnych głosów! Zachwycona była nawet Kora, wcześniej bez skrupułów wycinająca wszystkich, którzy ośmielili się interpretować jej piosenki. - Przełom, pierwszy raz Kora głosuje na tak - podsumował "Łozo". Leśniewski nie był dosłowny w swojej interpretacji nadając temu nieco melancholijnemu utworowi nieco humoru i przekory. Doskonale wychwycił to Sztaba. - Trochę wyskakuje tutaj twoja estradowość, ale jesteś bardzo muzykalny - ocenił. Także Zapendowska zwróciła na to uwagę. - Ze wszystkich wykonań piosenek Kory, ty jesteś najbardziej zapamiętywalny. - Jesteś pierwszą osobą, która się wybroniła - powiedziała Kora, która z początku zdawała się być uprzedzona do Leśniewskiego. Łozo zaś dał się ponieść fantazji: - Czasem przylatuje jakaś energia z kosmosu i mówi: tego popieprzymy, tamtego popieprzymy i potem wychodzą takie freaki, ale my kochamy takich jak ty!

To był prawie samobójczy krok, ale ryzyko opłaciło się. Karol Leśniewski z Kotli, przyszłoroczny maturzysta, zaśpiewał "Cykady na cykadach" Maanamu tak, że dostał komplet pozytywnych głosów! Zachwycona była nawet Kora, wcześniej bez skrupułów wycinająca wszystkich, którzy ośmielili się interpretować jej piosenki.

Przełom, pierwszy raz Kora głosuje na tak - podsumował "Łozo".

Karol Leśniewski Screen z Polsat

Leśniewski nie był dosłowny w swojej interpretacji nadając temu nieco melancholijnemu utworowi nieco humoru i przekory. Doskonale wychwycił to Sztaba.

Trochę wyskakuje tutaj twoja estradowość, ale jesteś bardzo muzykalny - ocenił.

Także Zapendowska zwróciła na to uwagę.

Ze wszystkich wykonań piosenek Kory, ty jesteś najbardziej zapamiętywalny.
Jesteś pierwszą osobą, która się wybroniła - powiedziała Kora, która z początku zdawała się być uprzedzona do Leśniewskiego.

Kora Screen z Polsat

Łozo zaś dał się ponieść fantazji:

Czasem przylatuje jakaś energia z kosmosu i mówi: tego popieprzymy, tamtego popieprzymy i potem wychodzą takie freaki, ale my kochamy takich jak ty!

A Wy kochacie "takich freaków"? Podobał się Wam kawałek Maanamu w wykonaniu Karola Leśniewskiego?

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Sztaba w "Must be the music": Historyczny moment, Kora głosuje na swoją piosenkę!
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 2

  No teraz Ramona da mu sie sztachnac i bedzie fajnie

 • nitkaid

  Oceniono 5 razy 1

  Posikałam się normalnie, co za emocje!

 • justynka9501

  Oceniono 2 razy 0

  No ja się popłakałam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX