Czubaszek o gwiazdach w ciąży: Można się czegoś złapać, bo ról nie ma. Można i na tym zarobić

Maria Czubaszek powiedziała, co myśli na temat gwiazd zarabiających na ciążach.
Czubaszek o gwiazdach w ciąży Maria Czubaszek powiedziała, co myśli na temat gwiazd zarabiających na ciążach Maria Czubaszek o gwiazdach w ciąży: Było ich dużo w telewizji, a potem taka cisza i raptem jest temat. Jest ciąża, pięknie wygląda. Można i na tym zarobić. Maria Czubaszek znana jest ze swojej szczerości. Nie boi się mówić o kwestiach dla większości ludzi kontrowersyjnych czy nie wygodnych. Opowiedziała już o tym, że miała aborcję i wypowiadała się o eutanazji. Teraz na tapetę wzięła polskie gwiazdy, które coraz chętniej pokazują na salonach ciążowe brzuszki. - Było ich bardzo dużo w telewizji, a potem niby taka cisza i raptem jest temat. Jest ciąża, pięknie wygląda. Na szczęście udało im się wrócić do figury po. Ale im więcej zaokrąglony brzuszek, tym piękniej. No a potem jest jakiś temat. Można się czegoś złapać, bo ról nie ma i innych takich propozycji. Można i na tym zarobić. Ja myślę, że się dopiero otwierają możliwości, gdy jest dziecko. Mówiąc poważnie, ja uważam, że nie ma w tym nic złego, ale jeżeli dziecko zaczyna być głównym tematem, to coś zaczyna być nie tak. Taką gwiazdę czy celebrytkę powinno to zaniepokoić. Można powiedzieć, że to dziecko w jakimś sensie pracuje - powiedziała Czubaszek w programie "Pytanie na śniadanie". Niektórzy twierdzą, że Czubaszek powiedziała coś o czym i tak wszyscy myślą. Inni podkreślają, że właściwie to dobrze, że gwiazdy promują macierzyństwo. A Wy zgadzacie się z popularną felietonistką?

Maria Czubaszek znana jest ze swojej szczerości. Nie boi się mówić o kwestiach dla większości ludzi kontrowersyjnych czy nie wygodnych. Opowiedziała już o tym, że miała aborcję i wypowiadała się o eutanazji. Teraz na tapetę wzięła polskie gwiazdy, które coraz chętniej pokazują na salonach ciążowe brzuszki.

Było ich bardzo dużo w telewizji, a potem niby taka cisza i raptem jest temat. Jest ciąża, pięknie wygląda. Na szczęście udało im się wrócić do figury po. Ale im więcej zaokrąglony brzuszek, tym piękniej. No a potem jest jakiś temat. Można się czegoś złapać, bo ról nie ma i innych takich propozycji. Można i na tym zarobić. Ja myślę, że się dopiero otwierają możliwości, gdy jest dziecko. Mówiąc poważnie, ja uważam, że nie ma w tym nic złego, ale jeżeli dziecko zaczyna być głównym tematem, to coś zaczyna być nie tak. Taką gwiazdę czy celebrytkę powinno to zaniepokoić. Można powiedzieć, że to dziecko w jakimś sensie pracuje - powiedziała Czubaszek w programie "Pytanie na śniadanie".

Niektórzy twierdzą, że Czubaszek powiedziała coś o czym i tak wszyscy myślą. Inni podkreślają, że właściwie to dobrze, że gwiazdy promują macierzyństwo. A Wy zgadzacie się z popularną felietonistką?

Maria CzubaszekWBF

Anna MuchaWBF

Kasia CichopekKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (29)
Czubaszek o gwiazdach w ciąży: Można się czegoś złapać, bo ról nie ma. Można i na tym zarobić
Zaloguj się
 • ashydro

  Oceniono 76 razy 62

  I ma 100% racji.Wszystko jest na sprzedaż,goły tyłek,cycki,rozwody,śluby,zdrady,własne dzieci,którym z życia robi się burdel potem sprzedaje te wiadomości szmatławcom.Wymyślone historie o cnocie oraz inne cuda,cudeńka.
  Wszystko to dla kasy a potem płacz i zgrzytanie zębów,że media umiaru nie mają.
  Wszystko to również z braku talentu i parcia na popularność.
  Wszystko to z powodu galarety w miejscu mózgu.

 • koja

  Oceniono 53 razy 39

  Ma rację. Zarabiają na czym się da.Mucha to nawet na kupkach i pampersach. A mniemanie ma o sobie jak odtwórczyni wielu ról w dobrych filmach.

 • pannamigootka

  Oceniono 38 razy 30

  Gwiazda brzuchata muszyca jest najlepsza w kupczeniu swoim brzuchem , najpierw informuje społeczeństwo ,że jej dziecko było wpadką a ,że wpadka okazała się udana , informuje ,iż zamierza namówić swojego konkubenta na zrobienie kolejnego bobaska , namowy widocznie przyniosły efekty bo stary się postarał i Mucha znowu ma brzuch. I tak oto kończąc już ,brzuchata Mucha informuje naród cyt., ..mój brzuch moja sprawa ..

 • sansa

  Oceniono 29 razy 15

  Tyle zarobią na tych brzuchach, ile media pokroju plotkowego będą chciały o tym pisać i to pokazywać. A same ciężarne korzystają z okazji, skoro się natrafia, ale nie sądzę, żeby zachodziły w ciążę w celu zrobienia wokół siebie szumu.

 • nihilist_24

  Oceniono 8 razy 2

  jak się nie ma talentu to cóż pozostaje. jakoś o niektórych aktorach, którzy grają w wielu produkcjach czy serialach (nie mówię o 'hitach' każdej produkcji typu szyc czy karolak) jest cicho. widocznie nie każdy potrzebuje świecić gołym brzuchem by mieć na utrzymanie. a poza tym, czy mucha grała gdzie spoza m jak miłość?? a cichopkowa?

 • cosma

  Oceniono 20 razy 2

  Brzucha nie mam ....ciąża mi nie grozi ...duuuuupy nie pokażę ...

  przeje.....eeeee...!!!

 • rudy_to_pener

  Oceniono 1 raz 1

  Ta pani zamordowała dwoje swoich dzieci, więc lepiej niech się nie odzywa. Popierający PO nie mogą popierać żadnych wartości.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy -5

  ta babka się "niepie...oli w tańcu"gada co myśli i tak trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX