Wiemy, jak zaczęła się przyjaźń Joanny Przetakiewicz i Ewy Chodakowskiej

Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska zaczęły się ostatnio przyjaźnić i rozpoczęły współpracę. Co je połączyło?
Przyjaźń Przetakiewicz i Chodakowskiej Co je połączyło? Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska zaczęły się ostatnio przyjaźnić i rozpoczęły współpracę. Projektantka chciała, aby Chodakowska została jej trenerką. Przyjaźń i zarazem współpraca pomiędzy Joanną Przetakiewicz i Ewą Chodakowską, wywołała niemałe kontrowersje. Trenerka na początku dementowała plotki, że wystąpi jako modelka dla La Manii, po czym wystąpiła w sesji dla tej marki. Okazuje się, że panie zaczęły się przyjaźnić, ponieważ projektantka chciała, aby Chodakowska została jej trenerką. - Jak tylko zobaczyłam Ewę, gdy przyszła na naszą coroczną gwiazdkę La Manii, moja koleżanka powiedziała, że to jest świetna trenerka i powinnam z nią ćwiczyć. Od tamtej pory próbujemy umówić się na trening, ale bezskutecznie ze względu na nadmiar obowiązków, podróże - zdradziła dyrektor kreatywna La Manii w "Dzień Dobry TVN". - Faktycznie nasze grafiki są mocno napięte, zarówno Joanna, jak i ja jesteśmy zajęte i ciężko jest nam znaleźć wspólny termin. Joanna dotychczas trenowała z moim narzeczonym, więc treningi pojawiały się, ale nie do końca z moim udziałem - wyznała Chodakowska. Chociaż nie trenują razem, panie znalazły pole, na którym mogły rozpocząć współpracę. Inspiracją mojej nowej kolekcji jest "ruch", stąd też zaproszenie Ewy jako modelki do właśnie tej kolekcji - powiedziała Przetakiewicz. Panie opowiadają, że świetnie się uzupełniają i dlatego potrafią dać kobietom coś szczególnego. My dajemy kobiecie pewien pakiet, dzięki któremu może poczuć się szczęśliwa. Ewa daje świetną kondycję i zadbanie o siebie, my to piękno zewnętrzne - powiedziała projektantka. Chodakowska zgodziła się na udział w pokazie La Manii również ze względów charytatywnych. Obie panie chciały pomóc młodej fizjoterapeutce, na którą spadł samobójca. Beata Jałocha nie poddaje się i walczy, żeby wstać z wózka inwalidzkiego. Przetakiewicz dochód ze swojego pokazu przekaże na pomoc dla Beaty. Wszystko zaczęło się od telefonu Hani Lis do mnie, która opowiedziała, co się stało, jak dramatyczny wypadek zdarzył się tej młodej dziewczynie - wyznała Przetakiewicz. - Ta historia mnie na tyle poruszyła, że powiedziałam Hani, w ogóle bez zastanowienia, że połączymy pomoc z moim pokazem. Ja wszystkie suknie, całą kolekcję z mojego pokazu przekazuje na aukcję charytatywną. Daję jeszcze 30 zaproszeń na pokaz, które są licytowane przez internet. Wszystkie te pieniądze przekażę na leczenie tej dziewczyny - dodała. Chodakowska dodała, że bardzo wspiera Beatę, która stała się teraz inspiracją dla wielu osób. Pokaz La Manii z Ewą Chodakowską odbędzie się już 10 września.

Przyjaźń i zarazem współpraca pomiędzy Joanną Przetakiewicz i Ewą Chodakowską, wywołała niemałe kontrowersje. Trenerka na początku dementowała plotki, że wystąpi jako modelka dla La Manii, po czym wystąpiła w sesji dla tej marki. Okazuje się, że panie zaczęły się przyjaźnić, ponieważ projektantka chciała, aby Chodakowska została jej trenerką.

Jak tylko zobaczyłam Ewę, gdy przyszła na naszą coroczną gwiazdkę La Manii, moja koleżanka powiedziała, że to jest świetna trenerka i powinnam z nią ćwiczyć. Od tamtej pory próbujemy umówić się na trening, ale bezskutecznie ze względu na nadmiar obowiązków, podróże - zdradziła dyrektor kreatywna La Manii w "Dzień Dobry TVN".  - Faktycznie nasze grafiki są mocno napięte, zarówno Joanna, jak i ja jesteśmy zajęte i ciężko jest nam znaleźć wspólny termin. Joanna dotychczas trenowała z moim narzeczonym, więc treningi pojawiały się, ale nie do końca z moim udziałem - wyznała Chodakowska.

Chociaż nie trenują razem, panie znalazły pole, na którym mogły rozpocząć współpracę.

Inspiracją mojej nowej kolekcji jest "ruch", stąd też zaproszenie Ewy jako modelki do właśnie tej kolekcji - powiedziała Przetakiewicz.

Panie opowiadają, że świetnie się uzupełniają i dlatego potrafią dać kobietom coś szczególnego.

My dajemy kobiecie pewien pakiet, dzięki któremu może poczuć się szczęśliwa. Ewa daje świetną kondycję i zadbanie o siebie, my to piękno zewnętrzne - powiedziała projektantka.

. Screen z Facebook.com

Chodakowska zgodziła się na udział w pokazie La Manii również ze względów charytatywnych. Obie panie chciały pomóc młodej fizjoterapeutce, na którą spadł samobójca. Beata Jałocha nie poddaje się i walczy, żeby wstać z wózka inwalidzkiego (zobacz: Beata Jałocha, na którą 3 miesiące temu spadł samobójca, wstała z wózka: Chcieć to móc!). Przetakiewicz dochód ze swojego pokazu przekaże na pomoc dla Beaty.

Wszystko zaczęło się od telefonu Hani Lis do mnie, która opowiedziała, co się stało, jak dramatyczny wypadek zdarzył się tej młodej dziewczynie - wyznała Przetakiewicz. - Ta historia mnie na tyle poruszyła, że powiedziałam Hani, w ogóle bez zastanowienia, że połączymy pomoc z moim pokazem. Ja wszystkie suknie, całą kolekcję z mojego pokazu przekazuje na aukcję charytatywną. Daję jeszcze 30 zaproszeń na pokaz, które są licytowane przez internet. Wszystkie te pieniądze przekażę na leczenie tej dziewczyny - dodała.

Chodakowska dodała, że bardzo wspiera Beatę, która stała się teraz inspiracją dla wielu osób. Pokaz La Manii z Ewą Chodakowską odbędzie się już 10 września.

majk