Piotr Kupicha ma młodszą dziewczynę? Podobno rozwód dodał mu skrzydeł

Piosenkarz otrząsnął się podobno po rozstaniu z żoną i już ma młodszą dziewczynę.

Piotr i Agata Kupicha ogłosili niedawno, że ich małżeństwo dobiegło końca (zobacz: Piotr Kupicha rozstał się z żoną. Poinformował o tym w internecie). Para miała rozstać się w zgodzie dla dobra dwóch synów Pawła i Adasia, ale mówi się, że przyczyną rozpadu ich ośmioletniego związku mogła być młodsza kobieta. Jak donosi Fakt.pl, Kupicha, który parę dni temu otrzymał rozwód, już spotyka się z pewną młodą kobietą.

Rozwód go nie tylko nie załamał, ale chyba nawet dodał mu skrzydeł! - pisze tabloid. - Od niedawna krążą plotki, że w życiu muzyka pojawiła się bardzo atrakcyjna, młoda dama. Być może nowa znajomość nie jest jeszcze poważną relacją i piosenkarz woli poczekać z pokazaniem światu swojej nowej wybranki.

Nie jest tajemnicą, że Kupicha zawsze musiał opędzać się od młodszych fanek, a żona musiała zgadzać się na długie trasy koncertowe artysty.

Piotra otaczają setki fanek. Pół biedy, jeśli mają 14, 15 lat i piszczą na jego widok. Ale niektóre mają lat 25, długie nogi i seksowny dekolt. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie jestem o niego zazdrosna. Jestem. Ale tak jak każda kobieta o swojego mężczyznę. Nie chorobliwie, tylko naturalnie. Bo on jest mój - mówiła żona Kupichy w wywiadzie dla "Kuriera Lubelskiego".

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WROCLAW 02.03.2010 NAGRANIE NOWEGO SHOW POLSATU EAST NEWS/

Okładka Gala.pl

 

majk

Więcej o: