Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko przyłapani na wspólnym spacerze nad morzem. To przyjaźń czy coś więcej?

Paparazzo przyłapał parę na wspólnym spacerze nad morzem. Byli tylko we dwoje.

Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko mają wiele wspólnego: oboje pracują w telewizji i są pasjonatami sportu. Okazuje się, że ich znajomość jest coraz bliższa: paparazzo przyłapał ich, jak spędzali weekend nad polskim morzem. Całą sytuację opisało "Życie na gorąco". Pismo opublikowało też zdjęcia, na których widać, jak para biega razem, spaceruje pogrążona w rozmowie, wychodzi z hotelu i udaje się na kolację.

Nasz fotoreporter spotkał Piotra i Małgorzatę w Gdyni w piątek. Nad morzem byli tylko we dwoje. Zatrzymali się w  hotelu w centrum miasta. Dzień upłynął im na joggingu, niespiesznych spacerach - donosi gazeta.

Warto przypomnieć, że choć Rozenek nie jest już mężatką, to Kraśko ma żonę, Karolinę Ferenstein i dwóch synów: 6-letniego Konstantego i 4-letniego Aleksandra.

Małgorzata Rozenek, Piotr Kraśko Życie na gorąco

Małgorzata Rozenek, Piotr Kraśko Życie na gorąco

Tabloid relacjonuje, że para po wspólnym wysiłku fizycznym, udała się na kolację do pobliskiej restauracji. Oboje ubrani byli w sportowe stroje, mieli na sobie dresy i czapki z daszkiem.

Nie spieszyli się. Restauracje opuścili grubo po północy jako jedni z ostatnich gości i niespiesznym krokiem, wrócili do hotelu - donosi gazeta.

W artykule postawiono też kluczowe pytanie: Czy to tylko przyjaźń?

Od dawna mówi się, że w jego małżeństwie z Karoliną Ferenstein coś nie gra, a doświadczona rozwodem z Jackiem Rozenkiem kilka miesięcy temu Małgorzata zapewne może mu sporo doradzić... - sugeruje.

Małgorzata Rozenek WBF

Piotr Kraśko WBF

Wspólny pobyt nad morzem zbiegł się w czasie z plotkami o kryzysie w związku dziennikarza. Podobno para już się nawet rozstała:

Piotr i Karolina zrozumieli, że ich związku nie da się uratować. Chcą jednak rozstać się w zgodzie, głównie ze względu na synów - mówi znajomy pary w "Na żywo". - Ani Piotr, ani Karolina nie złożyli jeszcze pozwu rozwodowego, ale to tylko kwestia czasu - dodaje informator gazety.

Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko Kapif

Zauważyliście, że żona Piotra Kraśki, Karolina Ferenstein, do złudzenia przypomina Małgorzatę Rozenek?

Małgorzata Rozenek, Karolina Ferenstein Kapif

 

Vic

Czy Rozenek i Kraśko pasują do siebie?