Lider zespołu Weekend potrącił człowieka? "Był w ciężkim stanie"

Groźny wypadek.
Potrącony przez gwiazdę disco polo? Lider zespołu Weekend potrącił człowieka? "Był w ciężkim stanie". Lider zespołu Weekend miał spowodować wypadek, w którym ciężko ranny został operator telewizyjny - informuje "Dziennik Wschodni". Lider zespołu Weekend miał spowodować wypadek, w którym ciężko ranny został operator telewizyjny - informuje "Dziennik Wschodni". Z nieoficjalnych informacji wynika, że potrącił go lider zespołu Weekend, znanego z przeboju "Ona tańczy dla mnie" - czytamy. Wypadek wydarzył się tydzień temu na torze samochodowym w Ułężu, niedaleko Ryk. Przed tygodniem pracowała tam ekipa jednej z prywatnych stacji telewizyjnych. Z kamerą stał również 33-letni Paweł Hołubowicz, pracujący na stałe dla TVP Białystok. Po torze pędził sportowy samochód marki KTM. Waży niespełna 800 kg, a na osiągnięcie "setki" potrzebuje zaledwie 3 sekund - czytamy na stronie portalu. 33-latek z pogruchotanymi nogami i obrażeniami wewnętrznymi trafił Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Był w ciężkim stanie. Lekarze musieli mu wyciąć śledzionę. Mężczyzna leży obecnie na oddziale ortopedii. "Dziennik Wschodni" cytuje Renatę Laszczkę-Rusek, która potwierdza udział gwiazdy disco polo w wypadku. 37-letni Radosław L. stracił panowanie nad samochodem marki KTM. W rezultacie potrącił 33-letniego mężczyznę. Z obrażeniami nóg został przewieziony do szpitala. Konrad Woźniak z Motoparku Ułęż, gdzie wydarzył się wypadek, nie chce go komentować: - Wszystko wydarzyło się na terenie prywatnym. Nie jestem upoważniony do udzielania jakichkolwiek informacji na temat zdarzenia - powiedział jedynie "Dziennikowi Wschodniemu".

Lider zespołu Weekend miał spowodować wypadek, w którym ciężko ranny został operator telewizyjny - informuje "Dziennik Wschodni".

Z nieoficjalnych informacji wynika, że potrącił go lider zespołu Weekend, znanego z przeboju "Ona tańczy dla mnie" - czytamy.

Wypadek wydarzył się tydzień temu na torze samochodowym w Ułężu, niedaleko Ryk.

Przed tygodniem pracowała tam ekipa jednej z prywatnych stacji telewizyjnych. Z kamerą stał również 33-letni Paweł Hołubowicz, pracujący na stałe dla TVP Białystok. Po torze pędził sportowy samochód marki KTM. Waży niespełna 800 kg, a na osiągnięcie setki potrzebuje zaledwie 3 sekund - czytamy na stronie portalu. - 33-latek z pogruchotanymi nogami i obrażeniami wewnętrznymi trafił Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Był w ciężkim stanie. Lekarze musieli mu wyciąć śledzionę. Mężczyzna leży obecnie na oddziale ortopedii.

"Dziennik Wschodni" cytuje Renatę Laszczkę-Rusek, która potwierdza udział gwiazdy disco polo w wypadku.

37-letni Radosław L. stracił panowanie nad samochodem marki KTM. W rezultacie potrącił 33-letniego mężczyznę. Z obrażeniami nóg został przewieziony do szpitala.

Radek LiszewskiKapif

Konrad Woźniak z Motoparku Ułęż, gdzie wydarzył się wypadek, nie chce go komentować.

Wszystko wydarzyło się na terenie prywatnym. Nie jestem upoważniony do udzielania jakichkolwiek informacji na temat zdarzenia - powiedział jedynie "Dziennikowi Wschodniemu".

Według portalu kierowca był trzeźwy.

alex