Borys Szyc śle uszczypliwości w stronę Ślotały na Facebooku? "Tylko leniwym kobietom..."

Prztyczek w noc od Szyca?
Borys Szyc śle Ślotale uszczypliwości Aktor udostępnił na swoim Facebooku grafikę z dość ciekawą maksymą. Borys Szyc udostępnił na Facebooku maksymę: "Pieniądze imponują tylko leniwym dziewczynom". Czy to reakcja na to, że Ślotała spotyka się z bogatym milionerem? 29 sierpnia Borys Szyc udostępnił na swoim Facebooku grafikę z dość ciekawą maksymą: "Pieniądze imponują tylko leniwym dziewczynom. Kiedy kobieta ciężko pracuje, bogaty mężczyzna jest jedynie bonusem, a nie drabiną do sukcesu" - czytamy na FB Szyca. Grafika pojawiła się w kilka dni po tym, jak media podały, że Zofia Ślotała spotyka się ponoć z nowym mężczyzną, francuskim milionerem. Oczywiście MOŻE to tylko zbieg okoliczności, że tekst na profilu Szyca dotyczy akurat takiego zagadnienia. Są jednak tacy, którzy w aż takie niesamowite koincydencje nie uwierzą. Co ciekawe, złota myśl udostępniona przez Szyca spodobała się także jego poprzedniej "byłej", czyli Kasi Śródce. Śródka sama jest aktywna na Facebooku. Swego czasu, zaraz po rozstaniu z Szycem, to jej grafikę interpretowano jako policzek dla Ślotały. "Bądź dziewczyną, której wszyscy pragną, a nie którą wszyscy mieli" - czytamy na Facebooku.

29 sierpnia Borys Szyc udostępnił na swoim Facebooku grafikę z dość ciekawą maksymą:

Pieniądze imponują tylko leniwym dziewczynom. Kiedy kobieta ciężko pracuje, bogaty mężczyzna jest jedynie bonusem, a nie drabiną do sukcesu -czytamy na FB Szyca.

Borys SzycScreen z Facebook.com

 

Grafika pojawiła się w kilka dni po tym, jak media podały, że Zofia Ślotała spotyka się ponoć z nowym mężczyzną, francuskim milionerem (Zobacz: To dla niego Ślotała rzuciła Szyca? Przystojniak!). Oczywiście MOŻE to tylko zbieg okoliczności, że tekst na profilu Szyca dotyczy akurat takiego zagadnienia. Są jednak tacy, którzy w aż takie niesamowite koincydencje nie uwierzą.

 

Borys SzycKapif

 

Co ciekawe, złota myśl udostępniona przez Szyca spodobała się także jego poprzedniej "byłej", czyli Kasi Śródce.

Borys SzycScreen z Facebook.com

 

kaja śródka, borys szycGala

Śródka sama jest aktywna na Facebooku. Swego czasu, zaraz po rozstaniu z Szycem, to jej grafikę interpretowano jako policzek dla Ślotały.

Bądź dziewczyną, której wszyscy pragną, a nie którą wszyscy mieli - czytamy na facebooku.

 

Zofia ŚlotałaWBF

 

Kaja ŚródkaScreen z facebook.com

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Borys Szyc śle uszczypliwości w stronę Ślotały na Facebooku? "Tylko leniwym kobietom..."
Zaloguj się
 • naczelna_red.

  Oceniono 41 razy 33

  Wcale mnie jego zachowanie nie dziwi.Niczego innego po buraczanym ćwoku spodziewać się nie można.To bardzo charakterystyczne dla prostaków,obrzucać błotem swoje byłe,którym przed "chwilą" się tyłek lizało.
  Świadectwo tym wpisem wystawił przede wszystkim sobie.
  A Ślotała nie różni się specjalnie od niego więc pewnie spłynie to po niej jak po kaczce.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  Ten kmiot buraczany jest jeszcze bardziej durny niż się spodziewałem.

 • browaryr

  Oceniono 14 razy 8

  burak na którego leca buraczane pannice.

 • vahoo

  Oceniono 11 razy 5

  Muszę przyznać,jestem feministką i uważam,że mężczyżni zagarniając przestrzeń zagarniają również znajdujące się tam" elementy",w tym kobiety ! Mają to w genach. A kobiety mają prawo decydować z kim chcą przedłużać gatunek. Ale cóż, taki samiec zamiast stulić uszy, rusza do ataku. Uszy by stulił,ale przed drugim silniejszym samcem.

 • walker69

  Oceniono 28 razy 4

  bo ślotała to dziwka jest i tyle, a szyc zapijaczonym aktorem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX