Koronkowa sukienka Anny Muchy od Valentino kosztuje aż...

Luksusowa marka...
Ile kosztuje sukienka Muchy od Valentino Na gali "M jak miłość" aktorka była w kreacji wartej prawie 8 tysięcy złotych. Anna Mucha była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na gali "M jak miłość". Aktorka miała na sobie kreację od Valentino, która kosztowała prawie 8 tys. złotych. Anna Mucha była bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych gwiazd na poniedziałkowej gali "M jak miłość" w warszawskim Teatrze Polskim. Aktorka miała na sobie kreację od Valentino. Malinowa sukienka z koronkową górą kosztowała prawie 8 tysięcy złotych. W podobnych kreacjach Valentino z tej samej kolekcji (jesień-zima 2013/14) zakochały się także zagraniczne gwiazdy. Noszą je m.in. Emma Watson i Kim Kardashian. W Polsce sukienkę można dostać w luksusowym butiku "Moliera 2" w Warszawie. Skusiłybyście się na tak drogą kreację?

Anna Mucha była bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych gwiazd na poniedziałkowej gali "M jak miłość" w warszawskim Teatrze Polskim (Zobacz: Ciężarne Mucha i Cichopek, radosny Mroczek. Gwiazdy na gali 1000 razy "M jak miłość"). Aktorka miała na sobie kreację od Valentino. Malinowa sukienka z koronkową górą kosztowała prawie 8 tysięcy złotych.

Anna MuchaKAPIF

Anna MuchaKAPIF

W kreacjach podobnych Valentino z tej samej kolekcji (jesień-zima 2013/14) zakochały się także zagraniczne gwiazdy. Noszą je m.in. Emma Watson i Kim Kardashian.

Emma WatsonAP

Kim KardashianEast News

W Polsce sukienkę można dostać w luksusowym butiku "Moliera 2" w Warszawie. Skusiłybyście się na tak drogą kreację?

Moliera 2mat. prasowe

aga