Koszmar! Byli uwięzieni ponad godzinę na diabelskim młynie, bo Beyoncé musiała zrobić makijaż!

Niezła akcja.
Beyoncé wywołała grozę Zostali uwięzieni na ponad godzinę na diabelskim młynie przez Beyoncé 47-letnia Dorris Hone i jej przyjaciel zostali uwięzieni na ponad godzinę na diabelskim młynie, bo Beyoncé w trakcie kręcenia teledysku musiała zrobić makijaż! 47-letnia Dorris Hone i jej przyjaciel przeżyli niedawno chwile grozy przez Beyoncé. Piosenkarka postanowiła, że swój najnowszy klip nakręci w parku rozrywki "Coney Island". Beyoncé kręciła teledysk, więc cały czas musiała wyglądać nieskazitelnie i przed przejażdżką na diabelskim młynie postanowiła poprawić makijaż. Specjalnie dla gwiazdy operator diabelskiego koła zatrzymał maszynę. Pech chciał, że byli w niej już ludzie, o których zapomniał. Uwięzieni musieli czekać 1,5 godziny, zanim operator sprowadził ich na ziemię. Kobieta była roztrzęsiona i płakała. - Kiedy zrozumiałam, że utknęliśmy tam na górze, zaczęłam wariować - wyznała Hone dla Nypost.com. - Boję się wysokości, byłam przerażona - dodała. Kobieta cały czas krzyczała, ale nikt jej nie słyszał. Popularna piosenkarka wywołała swoją osobą takie zamieszanie, że pracownicy zapomnieli o swoich obowiązkach. Kobieta i jej przyjaciel, którzy przeżyli koszmar, domagają się teraz przeprosin od gwiazdy. - Paradoksalnie, mój syn jest wielkim fanem Beyoncé - powiedziała kobieta w tym samym wywiadzie. - Jednak miło byłoby usłyszeć od niej przeprosiny - dodała.

47-letnia Dorris Hone i jej przyjaciel przeżyli niedawno chwile grozy przez Beyoncé. Piosenkarka postanowiła, że swój najnowszy klip nakręci w parku rozrywki "Coney Island". Beyoncé kręciła teledysk, więc cały czas musiała wyglądać nieskazitelnie i przed przejażdżką na diabelskim młynie, postanowiła poprawić makijaż. Specjalnie dla gwiazdy operator diabelskiego koła zatrzymał maszynę. Pech chciał, że byli w niej już ludzie, o których zapomniał. Uwięzieni musieli czekać 1,5 godziny, zanim operator sprowadził ich na ziemię. Kobieta była roztrzęsiona i płakała.

Kiedy zrozumiałam, że utknęliśmy tam na górze, zaczęłam wariować - wyznała Hone dla nypost.com. - Boję się wysokości, byłam przerażona - dodała.

Kobieta cały czas krzyczała, ale nikt jej nie słyszał.

 

. JDH IMAGES / SPLASH NEWS/EAST NEWS/JDH Images / Splash News

Popularna piosenkarka wywołała swoją osobą takie zamieszanie, że pracownicy zapomnieli o swoich obowiązkach. Kobieta i jej przyjaciel, którzy przeżyli koszmar, domagają się teraz przeprosin od gwiazdy.

Paradoksalnie, mój syn jest wielkim fanem Beyoncé - powiedziała kobieta w tym samym wywiadzie. - Jednak miło byłoby usłyszeć od niej przeprosiny - dodała.

majk

Więcej o:
Komentarze (24)
Koszmar! Byli uwięzieni ponad godzinę na diabelskim młynie, bo Beyoncé musiała zrobić makijaż!
Zaloguj się
 • atesia88

  Oceniono 350 razy 248

  "Kiedy zrozumiałam, że utknęliśmy tam na górze, zaczęłam wariować - wyznała Hone dla nypost.com. - Boję się wysokości, byłam przerażona - dodała." kto z lękiem wysokosci wsiada na diabelski młyn? Co do Beyonce, skoro sam operator młyna nie zauwazyl ludzi to i ona sama skąd mogla wiedziec, że ktos tam jest? Przeprosiła, wiec jest ok. Wina leży jedynie po stronie operatora.

 • anecia07

  Oceniono 214 razy 124

  Ale to nie jest jej wina! Tylko pracowników. Bey nie jest za nich w żaden sposób odpowiedzialna. Stracili głowę to powinni stracić teraz pracę. Każdy odpowiada za swoje czyny , więc dlaczego Ona ma przepraszać za czyjś błąd ?

 • syfer

  Oceniono 106 razy 66

  do ludzi ponizej.
  mam lek wysokosci i wsiadlam do london eye. czy to znaczy, ze popelnilam blad i mozna na mnie za to psy wiezac. prosze was ludzie. czasami robimy coc wbrew naszej logice by pokonac lek...

 • geez

  Oceniono 60 razy 56

  Beyonce to jej pewnie nie przeprosi, bo w koncu to nie jej wina, ze facet obslugujacy diabelski mlyn zapomnial o ludziach na gorze. To raczej on powinien przeprosic kobite, a nie piosenkarka....

 • atesia88

  Oceniono 68 razy 20

  Skoro sam operator koła nie widział ludzi tym bardziej Beyonce, wiec proba oczerniania jej jest na nic. Przeprosiła, a to najwazniejsze, na pewno tez skoro syn jest jej fanem cos od niej dostal, ale o tym sie nie pisze bo przezciez Beyonce jest taka zła..

 • merkuriusz

  Oceniono 22 razy 16

  To teraz Dorris Hone z przyjacielem beda znacznie bogatsi bo amerykanscy prawnicy wycisna co sie da z tej gwiazdy i wlascicieli parku rozrywki

 • jason.

  Oceniono 43 razy 13

  Prędzej postawie klocka lego niż przeprosi....

 • m.jackson4ever

  Oceniono 39 razy 7

  Na pewno obsługa bała się, że Beyonce każe ich zwolnić..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX