Piotr Kupicha podzielił się z żoną majątkiem

Ma spory majątek.
Piotr Kupicha podzielił majątek Była żona piosenkarza nie zostanie z niczym! Piotr Kupicha po rozwodzie oddał swojej byłej żonie Agacie pensjonat w Wiśle - poinformował portal "Fakt.pl". Agata wyszła z rozprawy rozwodowej uśmiechnięta. Piotr Kupicha po rozwodzie oddał swojej byłej żonie Agacie pensjonat w Wiśle - poinformował portal "Fakt.pl". Po rozprawie rozwodowej w Katowicach Agata wychodziła z sądu uśmiechnięta. Piosenkarz nie zostawił jej przecież z niczym. Jak dowiedział się Fakt, to jej przypadł w udziale pensjonat "Miłosna", który małżonkowie otworzyli w Wiśle niespełna 3 lata temu. Portal zwraca uwagę, że lider zespołu Feel jest dosyć majętnym człowiekiem. Tylko w wakacje 2010 Feel zagrał 27 koncertów, za które zespół zarobił około miliona złotych. Kupicha nigdy nie ukrywał, że jako lider Feela to on zbiera dużą część zarobków grupy - czytamy na stronie portalu. Tymczasem z tygodnika "Twoje imperium" dowiadujemy się, że byli małżonkowie mieszkają już oddzielnie, a synowie, 3-letni Paweł i 8-letni Adam, zostali przy matce. Chłopcy zgodnie z decyzją sądu pozostali przy matce w 100-metrowym apartamencie na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Piotr wyprowadził się do beskidzkiego kurortu, Wisły. Wygląda więc na to, że Piotr Kupicha wyprowadził się do kurortu, który w wyniku podziału majątku przypadł jego byłej żonie. Jeśli więc informacje "Faktu" są prawdziwe, była żona muzyka musi być bardzo wyrozumiała.

Piotr Kupicha po rozwodzie oddał swojej byłej żonie Agacie pensjonat w Wiśle - poinformował portal "Fakt.pl".

Po rozprawie rozwodowej w Katowicach Agata wychodziła z sądu uśmiechnięta. Piosenkarz nie zostawił jej przecież z niczym. Jak dowiedział się Fakt, to jej przypadł w udziale pensjonat "Miłosna", który małżonkowie otworzyli w Wiśle niespełna 3 lata temu.

Portal zwraca uwagę, że lider zespołu Feel jest dosyć majętnym człowiekiem.

Tylko w wakacje 2010 Feel zagrał 27 koncertów, za które zespół zarobił około miliona złotych. Kupicha nigdy nie ukrywał, że jako lider Feela to on zbiera dużą część zarobków grupy - czytamy na stronie portalu.

Okładka Gala.pl

Tymczasem z tygodnika "Twoje imperium" dowiadujemy się, że byli małżonkowie mieszkają już oddzielnie, a synowie, 3-letni Paweł i 8-letni Adam, zostali przy matce.

Chłopcy zgodnie z decyzją sądu pozostali przy matce w 100-metrowym apartamencie na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Piotr wyprowadził się do beskidzkiego kurortu, Wisły.

Wygląda więc na to, że Piotr Kupicha wyprowadził się do kurortu, który w wyniku podziału majątku przypadł jego byłej żonie. Jeśli więc informacje "Faktu" są prawdziwe, była żona muzyka musi być bardzo wyrozumiała.

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Piotr Kupicha podzielił się z żoną majątkiem
Zaloguj się
 • lili28

  Oceniono 13 razy 7

  No a co w tym dziwnego ze pozwala mu tam mieszkac?Skoro rozstali sie w zgodzie i pozostaja przyjaciolmi to nie widze problemu...Tak sie powinni ludzie rozstawac-a nie-pranie brudow,wyrywanie sobie dzieci z rak itp.

 • lili28

  Oceniono 11 razy 7

  A co w tym dziwnego ze pozwala mu tam mieszkac?Skoro rozstali sie w zgodzie i pozostaja przyjaciolmi to nie widze problemu....I tak powinni sie zachowywac byli malzonkowie...A nie-pranie brudow,wyrywanie sobie dzieci z rak itp.

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 6

  I tak trzeba trzymac-zwartym frontem do fiskusa.

 • adala

  Oceniono 9 razy 1

  coś mi tu nie pasuje,wreszcie zaczyna się mówić o Feelu,jeszcze o pensjonacie w Wiśle.Czyżby zagranie piarowskie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX