Ania Bałon ZDRADZIŁA, ILE WAŻY i ile ma zamiar schudnąć w swoim nowym programie

Dużo...
Ile waży Ania Bałon? Ania Bałon zdradziła, ile waży i ile chce schudnąć w swoim nowym programie Ania Bałon zdradziła, że waży 86 kg i ma 79 cm w talii! Dzięki swojemu nowemu programowi o dietach i ćwiczeniach chce zrzucać 1-1,5 kg tygodniowo. Ania Bałon w poniedziałkowym "DDTVN" promowała swój nowy program. Była uczestniczka "Top Model" stresuje się emisją pierwszego odcinka. Czuje się bowiem obnażona, ponieważ pokazała się w nim prawie nago, więc wszyscy zobaczą ją w całej okazałej okazałości. Bałon mogła kiedyś pochwalić się sylwetką, której zazdrościły jej wszystkie koleżanki z programu "Top Model". Dziś waży 86 kilogramów i ma 79 centymetrów w talii! - Jest mi przykro, jak czytam, że jestem otyła. Ludzie cały czas snują domysły, ile jem, że się obżeram, a to nie tak - tłumaczyła Bałon. - Miałam złamaną nogę i przez 10 miesięcy nosiłam gips. Nie mogłam ćwiczyć, nie wychodziłam w ogóle z domu. Pocieszałam się czekoladkami - wyznała. Ania odwiedziła lekarza, zrobiła szereg badań i ma zamiar walczyć z otyłością racjonalnie. Nie chce wracać do wagi z czasów "Top Model", marzy jej się rozmiar 38. Dziewczyna pragnie zrzucić 18 kilogramów. Ma na to plan. Nie chce męczyć się dietą i głodówkami. Pragnie pokazać wszystkim zmagającym się ze zbędnymi kilogramami, że można odchudzać się bez wyrzeczeń. W programie pokaże propozycje smacznych i dietetycznych potraw, a także zestawy ćwiczeń. - Planuję chudnąć racjonalnie i zdrowo, ale jednocześnie w miarę szybko. Chcę zrzucać 1-1,5 kg tygodniowo - zapowiada Ania. Bałon może zmieniła się na zewnątrz, jednak w środku jest tą samą dziewczyną, którą pamiętamy z "Top Model". Dowód? Nadal złotymi myślami sypie jak z rękawa. - Jestem, jaka jestem, a będę, jaka będę i będzie fajnie. Już nie możemy się doczekać.

Ania Bałon dziś w "DDTVN" promowała swój nowy program. Była uczestniczka "Top Model" stresuje się emisją pierwszego odcinka. Czuje się bowiem obnażona, ponieważ pokazała się w nim prawie nago, więc wszyscy zobaczą ją w całej okazałej okazałości. Bałon mogla kiedyś pochwalić się sylwetką, której zazdrościły jej wszystkie koleżanki z programu "Top Model". Dziś waży 86 kilogramów i ma 79 centymetrów w talii!

Jest mi przykro, jak czytam, że jestem otyła. Ludzie cały czas snują domysły, ile jem, że się obżeram, a to nie tak - tłumaczyła Bałon. - Miałam złamaną nogę i przez 1o miesięcy nosiłam gips. Nie mogłam ćwiczyć, nie wychodziłam w ogóle z domu. Pocieszałam się czekoladkami - wyznała.

Anna Bałon East News

Anna Bałon Kapif

Ania odwiedziła lekarza, zrobiła szereg badań i ma zamiar walczyć z otyłością racjonalnie. Nie chce wracać do wagi z czasów "Top Model", marzy jej się rozmiar 38. Dziewczyna pragnie zrzucić 18 kilogramów. Ma na to plan. Nie chce męczyć się dietą i głodówkami. Pragnie pokazać wszystkim zmagającym się ze zbędnymi kilogramami, że można odchudzać się bez wyrzeczeń. W programie pokaże propozycje smacznych i dietetycznych potraw, a także zestawy ćwiczeń.

Planuję chudnąć racjonalnie i zdrowo, ale jednocześnie w miarę szybko. Chcę zrzucać 1-1,5 kg tygodniowo - zapowiada Ania.

n/z  Daniel Jacob Dali  z menagerka Anna Balon     Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 FORUM/Maciej Biedrzycki

Bałon może zmieniła się na zewnątrz, jednak w środku jest tą samą dziewczyną, którą pamiętamy z "Top Model". Dowód? Nadal złotymi myślami sypie jak z rękawa.

Jestem, jaka jestem, a będę, jaka będę i będzie fajnie.

Już nie możemy się doczekać.

 

aga