Edyta Górniak przerwała wywiad: Naucz się odróżniać celebrytów od artystów i nie obrażaj ludzi

Nie tego się spodziewał.
Edyta Górniak przerwała wywiad "Naucz się odróżniać celebrytów od artystów" Edyta Górniak przerwała wywiad, który prowadził Robert Patoleta. - Naucz się odróżniać celebrytów od artystów i nie obrażaj ludzi - powiedziała mu Edyta. Robert Patoleta zadawał Edycie Górniak pytanie dotyczące programu "The Voice Of Poland". Jednak zupełnie się nie spodziewał, że piosenkarka, zamiast odpowiedzieć, odwróci kierunek rozmowy i zacznie go drobiazgowo przepytywać. - Mam pytanie do ciebie. Powiedz mi, czy ty wiesz czym się różni artysta od celebryty? - zapytała go Górniak. - Celebryta przede wszystkim nie ma talentu, jest we wszystkich plotkarskich pismach, a artysta, tak jak ty, błyszczy na scenie, olśniewa swoim talentem i powoduje to, że fani są szczęśliwi - odpowiedział Patoleta jeszcze nie wiedząc, że wokalistka sprytnie zastawiła na niego pułapkę. - A dlaczego powiedziałeś do Roberta Kozyry, że jestem celebrytą? Jeżeli rozumiesz tę różnicę, to dlaczego włożyłeś mnie do tej półki z celebrytami? - zapytała oskarżycielsko Górniak. Dziennikarzowi stworzenie przekonującej odpowiedzi zupełnie nie wyszło. - Jeżeli tak powiedziałem, to był mój błąd. Nie uważam tak - odparł. - Myślę, że przede wszystkim chciałem przekazać, że jesteś artystką, żeby Robert Kozyra wyraźnie odróżnił celebrytów od artystów. - Ale Robert Kozyra odróżnia celebrytów od artystów, a ty tego nie odróżniasz. Chciałeś mnie obrazić? - nie ustępowała Górniak. Mając dziennikarza na widelcu, piosenkarka dokończyła dzieła: - Czy byłam kiedykolwiek dla ciebie niemiła? Powiedz. - Nie... - A wiesz, ilu jest dziennikarzy w Polsce, którzy starają się o rozmowę? - Wiem. - A czy kiedykolwiek ci odmówiłam? - Nie. A teraz ci powiem, że to jest nasza ostatnia rozmowa. Naucz się odróżniać celebrytów od artystów i nie obrażaj ludzi. Dziękuję. Edyta Górniak wymaszerowała z kadru i zostawiła samego kompletnie oszołomionego Patoletę. Robert Patoleta nie do końca ma szczęście do znanych osób. Jakiś czas temu obraziła się na niego Natalia Siwiec. Co myślicie o reakcji Edyty Górniak?

Robert Patoleta zadawał Edycie Górniak pytanie dotyczące programu "The Voice Of Poland". Jednak zupełnie się nie spodziewał, że piosenkarka, zamiast odpowiedzieć, odwróci kierunek rozmowy i zacznie go drobiazgowo przepytywać.

Mam pytanie do ciebie. Powiedz mi, czy ty wiesz czym się różni artysta od celebryty? - zapytała go Górniak.
Celebryta przede wszystkim nie ma talentu, jest we wszystkich plotkarskich pismach, a artysta, tak jak ty, błyszczy na scenie, olśniewa swoim talentem i powoduje to, że fani są szczęśliwi - odpowiedział Patoleta jeszcze nie wiedząc, że wokalistka sprytnie zastawiła na niego pułapkę.
A dlaczego powiedziałeś do Roberta Kozyry, że jestem celebrytą? Jeżeli rozumiesz tę różnicę, to dlaczego włożyłeś mnie do tej półki z celebrytami? - zapytała oskarżycielsko Górniak.

Dziennikarzowi stworzenie przekonującej odpowiedzi zupełnie nie wyszło.

Jeżeli tak powiedziałem, to był mój błąd. Nie uważam tak - odparł. - Myślę, że przede wszystkim chciałem przekazać, że jesteś artystką, żeby Robert Kozyra wyraźnie odróżnił celebrytów od artystów.
Ale Robert Kozyra odróżnia celebrytów od artystów, a ty tego nie odróżniasz. Chciałeś mnie obrazić? - nie ustępowała Górniak.

. KAPiF

Mając dziennikarza na widelcu, piosenkarka dokończyła dzieła:

Czy byłam kiedykolwiek dla ciebie niemiła? Powiedz.
Nie...
A wiesz, ilu jest dziennikarzy w Polsce, którzy starają się o rozmowę?
Wiem.
A czy kiedykolwiek ci odmówiłam?
Nie.
A teraz ci powiem, że to jest nasza ostatnia rozmowa. Naucz się odróżniać celebrytów od artystów i nie obrażaj ludzi. Dziękuję.

Edyta Górniak wymaszerowała z kadru i zostawiła samego kompletnie oszołomionego Patoletę.

Robert Patoleta nie do końca ma szczęście do znanych osób. Jakiś czas temu obraziła się na niego Natalia Siwiec.

Co myślicie o reakcji Edyty Górniak?

alex

Podobało się Wam zachowanie Edyty Górniak?
Więcej o:
Komentarze (35)
Edyta Górniak przerwała wywiad: Naucz się odróżniać celebrytów od artystów i nie obrażaj ludzi
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 487 razy 457

  "Jakiś czas temu obraziła się na niego Natalia Siwiec." - może znów się pomylił, tym razem nazywając Siwiec artystką zamiast celebrytką? ;-)

 • pan.malowany

  Oceniono 326 razy 314

  Dwa mocno naduzywane slowa w Polsce to: dziennikarz i artysta.

 • losowynik

  Oceniono 141 razy 137

  A Siwiec to za co, nazwał ją artystką czy jak?

 • nikola22

  Oceniono 240 razy 126

  ale znowu dama jaka obrazalska...nie ma wiekszych problemow?

 • agatka5991

  Oceniono 118 razy 68

  A z Kozyry to niby jaki ''artysta''? że tak się Edyta rozłościła

 • oneandonly

  Oceniono 146 razy 56

  "nie obrazaj ludzi"... a sama obrazila teraz wszytskich celebrytow. poza tym o co to oburzenie. teraz do wszystkich gwiazd urzywa sie tego okreslenia. nie musi chodzic o kogos kto jest "znany bo jest znany" tylko ogolnie o znana osobe. poza tym co to za artysta, ktory nic nigdy nie stworzyl tylko odtwarzal utwory, ktore pisaly inne osoby... edzia zadna z ciebie artystka. jestes tylko piosenkarka. napisz swoj utwor i go zaspiewaj to bedziesz artystka.

 • pata.m

  Oceniono 157 razy 53

  co za koszmarny babsztyl. żenujące zachowanie.

 • ced

  Oceniono 97 razy 53

  Uważa się za artystkę a nie celebrytkę? Ciekawe dlaczego wygaduje takie kretynizmy http://www.fakt.pl/Syn-Edyty-Gorniak-chce-mleka-z-piersi-piosenkarki-Edyta-Gorniak-znowu-szokuje,artykuly,206131,1.html

 • browaryr

  Oceniono 167 razy 51

  bozia dał cygance tylko jeden talent-spiew-szkoda ze go marnuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX