Marysia Sadowska schudła ostatnio 6 kilogramów. "Nie jem, brzuch mnie boli cały czas"

Piosenkarka może się nabawić problemów zdrowotnych.
Marysia Sadowska traci na wadze Piosenkarka w krótkim czasie schudła aż 6 kilogramów Nowa jurorka "The Voice of Poland" nie najlepiej znosi stres związany z programem. Marysia Sadowska wyznała, że choć nie stosuje żadnej diety, jej waga drastycznie spada. - Nie jem ze stresu, cały czas boli mnie brzuch - zdradziła Sadowska w rozmowie z "Gwiazdami". Artystka zawsze była szczupła i nie musiała martwić się o swoją wagę. Ostatnio ubyło jej jednak aż 6 kilogramów. Marysia odczuwa ciążącą na niej presję związaną z udziałem w "The Voice". - Okropnie przejmuję się losem uczestników. Czuję wielką odpowiedzialność za tych wszystkich cudownych ludzi, którzy wspaniale śpiewają i są bardzo zdolni - powiedziała Sadowska. Mamy nadzieję, że piosenkarka z powodu udziału w "The Voice of Poland" nie nabawi się problemów zdrowotnych.

Nowa jurorka "The Voice of Poland" nie najlepiej znosi stres związany z programem. Marysia Sadowska wyznała, że, mimo że się nie odchudza, jej waga drastycznie spada.

Chudnę. Bo nie jem, brzuch mnie boli cały czas - powiedziała w rozmowie z "Gwiazdami".

Marysia SadowskaKapif

Marysia SadowskaKapif

Sadowska zawsze była szczupła i nie musiała martwić się o swoją wagę. Ostatnio ubyło jej jednak aż 6 kilogramów. Marysia odczuwa ciążącą na niej presję związaną z udziałem w "The Voice".

Okropnie przejmuję się losem uczestników. Czuję wielką odpowiedzialność za tych wszystkich cudownych ludzi, którzy wspaniale śpiewają i są bardzo zdolni - powiedziała w rozmowie z Fakt.pl.

Zobaczcie, jak wyglądała Sadowska zaledwie kilka miesięcy temu.

Maria SadowskaKAPIF

Premiera filmu BEJBI BLUES, Kinoteka, 03.01.2013, fot. WBF, Maria SadowskaWBF

aga