Ola Kwaśniewska chce odchudzić męża?

Podobno stwierdziła, że mąż musi zrzucić parę kilogramów.
Ola Kwaśniewska chce odchudzić męża? Podobno stwierdziła, że Kuba Badach musi zrzucić parę kilogramów Ola Kwaśniewska postanowiła poodobno, że najwyższy czas odchudzić męża. Jak informuje portal Se.pl, Kwaśniewska miała zapisać Kubę Badacha na terapię w warszawskiej klinice. Ola Kwaśniewska postanowiła podobno, że najwyższy czas odchudzić męża. Jak informuje portal Se.pl, Kwaśniewska miała zapisać Kubę Badacha na terapię w warszawskiej klinice. Tej samej, w której z dodatkowymi kilogramami walczył Aleksander Kwaśniewski. Badach przeszedł już podobno odpowiednie badania i teraz czeka na specjalną dietę. "Odwiedzili razem warszawską klinikę Vimed, która specjalizuje się w odchudzaniu przy pomocy terapii fenotypowej. Eliminuje ona z jadłospisu produkty powodujące alergię a w efekcie tycie" - czytamy w Se.pl. Kwaśniewska jest równie nieugięta jak mama i postanowiła, że jej mąż będzie prezentował się pięknie na salonach. Aleksander Kwaśniewski zrzucił podobno 20 kilogramów. Myślicie, że Badach też powinien schudnąć?

Ola Kwaśniewska postanowiła poodobno, że najwyższy czas odchudzić męża. Jak informuje portal Se.pl, Kwaśniewska miała zapisać Kubę Badacha na terapię w warszawskiej klinice. Tej samej, w której z dodatkowymi kilogramami walczył Aleksander Kwaśniewski. Badach przeszedł już podobno odpowiednie badania i teraz czeka na specjalną dietę.

Odwiedzili razem warszawską klinikę Vimed, która specjalizuje się w odchudzaniu przy pomocy terapii fenotypowej. Eliminuje ona z jadłospisu produkty powodujące alergię a w efekcie tycie - czytamy w Se.pl.

Kwaśniewska jest równie nieugięta jak mama i postanowiła, że jej mąż będzie prezentował się pięknie na salonach. Aleksander Kwaśniewski zrzucił podobno 20 kilogramów. Myślicie, że Badach też powinien schudnąć?

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach East News

. AG

majk