Piotr Kupicha rozstał się z żoną. Poinformował o tym w internecie

Dobiegło końca małżeństwo Piotra Kupichy.
Piotr Kupicha rozstał się z żoną Poinformował o tym w internecie Małżeństwo Piotra Kupichy, lidera zespołu Feel i Agaty trwało 8 lat. O jego zakończeniu muzyk poinformował na Facebooku Małżeństwo Piotra Kupichy, lidera zespołu Feel i Agaty trwało 8 lat. O jego zakończeniu muzyk poinformował na Facebooku. - Drodzy Fani, Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i razem troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr Małżeństwo Kupichów, wydawało się być niezniszczalne. Muzyk w wywiadach podkreślał, że żona i synowie: Paweł i Adaś, są dla najważniejsi. Uwielbiali czas spędzać we czwórkę, a żona wpierała go w karierze. - Nie boję się przyszłości. Życie przynosi różne chwile, ale mam Agatę. Niedawno Jasiek Kidawa, gitarzysta z zespołu, powiedział: "Wy to będziecie ze sobą do końca życia. To samo wam się podoba, z tych samych rzeczy się śmiejecie" - powiedział Piotr 3 lata temu w "Gali". Trzeba przyznać, że w show-biznesie mamy ostatnio tyleż samo ślubów, co rozstań. Przypomnijmy, że związki zakończyli też Hubert Urbański, Maciej Stuhr, Magdalena Różczka czy Omenaa Mensah.

Małżeństwo Piotra Kupichy, lidera zespołu Feel i Agaty trwało 8 lat. O jego zakończeniu muzyk poinformował na Facebooku.

Drodzy Fani, Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i razem troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr

Małżeństwo Kupichów, wydawało się być niezniszczalne. Muzyk w wywiadach podkreślał, że żona i synowie: Paweł i Adaś, są dla najważniejsi. Uwielbiali czas spędzać we czwórkę, a żona wpierała go w karierze.

Nie boję się przyszłości. Życie przynosi różne chwile, ale mam Agatę. Niedawno Jasiek Kidawa, gitarzysta z zespołu, powiedział: "Wy to będziecie ze sobą do końca życia. To samo wam się podoba, z tych samych rzeczy się śmiejecie" - powiedział Piotr 3 lata temu w "Gali".

.Gala.pl

Trzeba przyznać, że w show-biznesie mamy ostatnio tyleż samo ślubów, co rozstań. Przypomnijmy, że związki zakończyli też Hubert Urbański, Maciej Stuhr, Magdalena Różczka czy Omenaa Mensah.

majk

Więcej o: