Dżaga się odchudza! Powinien nieco zrzucić?

Czekają go występy "prawie bez stroju" i musi zrzucić 6 kilo.
Dżaga się odchudza! Czekają go występy "prawie bez stroju" i musi zrzucić 6 kilo Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który naśladuje Dodę, musi schudnąć! - W ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg - oznajmił. Czekają go występy "prawie bez stroju". Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który z powodzeniem naśladuje Dodę, musi schudnąć! Ma na to mało czasu, bo tylko dwa tygodnie. W tym czasie Dżaga planuje zrzucić od 5 do 6 kilo. Mężczyzna odchudza się, bo jak napisał na oficjalnym Facebooku, czekają go występy "prawie bez stroju". "Rozpoczynam właśnie mega odchudzanie i w ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg. Nie mam pojęcia, czy to dużo czy nie, bo nigdy się nie odchudzałem, ale trochę przegiąłem z siłownią, basenem itp. no i masa weszła, a 14 września czeka mnie show z układami tanecznymi w stroju "prawie bez stroju", więc trzeba się ogarnąć :)" - napisał na Facebooku. Dżaga przytył, ale nie jest do końca pewny, czy lepiej mu było, kiedy był 7 kilo chudszy. O ocenę pyta... fanów na Facebooku. "Poniżej moje zdjęcie sprzed 3,5 roku gdzie byłem 7 kg chudszy... Pasuje mi taka waga, czy jednak wyglądam trochę jak szczur z ryja? Szczerze plis" - apelował do internautów. Internauci stwierdzili, że Dżaga nie powinien się odchudzać.

Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który z powodzeniem naśladuje Dodę, musi schudnąć! Ma na to mało czasu, bo tylko dwa tygodnie. W tym czasie Dżaga planuje zrzucić od 5 do 6 kilo. Mężczyzna odchudza się, bo jak napisał na oficjalnym Facebooku, czekają go występy "prawie bez stroju".

Rozpoczynam właśnie mega odchudzanie i w ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg. Nie mam pojęcia, czy to dużo czy nie, bo nigdy się nie odchudzałem, ale trochę przegiąłem z siłownią, basenem itp no i masa weszła, a 14 września czeka mnie show z układami tanecznymi w stroju "prawie bez stroju", więc trzeba się ogarnąć :) - napisał na Facebooku.

.KAPiF

Dżaga przytył, ale nie jest do końca pewny, czy lepiej mu było, kiedy był 7 kilo chudszy. O ocenę pyta... fanów na Facebooku.

Poniżej moje zdjęcie sprzed 3,5 roku gdzie byłem 7 kg chudszy... Pasuje mi taka waga, czy jednak wyglądam trochę jak szczur z ryja? Szczerze plis.

.Screnn z portalu Facebook

Internauci stwierdzili, że Dżaga nie powinien się odchudzać. A Wy, też uważacie, że na zdjęciu wyżej, Mariusz rzeczywiście wygląda "jak szczur z ryja"?

 

Doda i DżagaForum

majk