Dżaga się odchudza! Powinien nieco zrzucić?

Czekają go występy "prawie bez stroju" i musi zrzucić 6 kilo.
Dżaga się odchudza! Czekają go występy "prawie bez stroju" i musi zrzucić 6 kilo Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który naśladuje Dodę, musi schudnąć! - W ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg - oznajmił. Czekają go występy "prawie bez stroju". Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który z powodzeniem naśladuje Dodę, musi schudnąć! Ma na to mało czasu, bo tylko dwa tygodnie. W tym czasie Dżaga planuje zrzucić od 5 do 6 kilo. Mężczyzna odchudza się, bo jak napisał na oficjalnym Facebooku, czekają go występy "prawie bez stroju". "Rozpoczynam właśnie mega odchudzanie i w ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg. Nie mam pojęcia, czy to dużo czy nie, bo nigdy się nie odchudzałem, ale trochę przegiąłem z siłownią, basenem itp. no i masa weszła, a 14 września czeka mnie show z układami tanecznymi w stroju "prawie bez stroju", więc trzeba się ogarnąć :)" - napisał na Facebooku. Dżaga przytył, ale nie jest do końca pewny, czy lepiej mu było, kiedy był 7 kilo chudszy. O ocenę pyta... fanów na Facebooku. "Poniżej moje zdjęcie sprzed 3,5 roku gdzie byłem 7 kg chudszy... Pasuje mi taka waga, czy jednak wyglądam trochę jak szczur z ryja? Szczerze plis" - apelował do internautów. Internauci stwierdzili, że Dżaga nie powinien się odchudzać.

Dżaga, czyli Mariusz Ząbkowski, który z powodzeniem naśladuje Dodę, musi schudnąć! Ma na to mało czasu, bo tylko dwa tygodnie. W tym czasie Dżaga planuje zrzucić od 5 do 6 kilo. Mężczyzna odchudza się, bo jak napisał na oficjalnym Facebooku, czekają go występy "prawie bez stroju".

Rozpoczynam właśnie mega odchudzanie i w ciągu 14 dni muszę zrzucić 5-6 kg. Nie mam pojęcia, czy to dużo czy nie, bo nigdy się nie odchudzałem, ale trochę przegiąłem z siłownią, basenem itp no i masa weszła, a 14 września czeka mnie show z układami tanecznymi w stroju "prawie bez stroju", więc trzeba się ogarnąć :) - napisał na Facebooku.

.KAPiF

Dżaga przytył, ale nie jest do końca pewny, czy lepiej mu było, kiedy był 7 kilo chudszy. O ocenę pyta... fanów na Facebooku.

Poniżej moje zdjęcie sprzed 3,5 roku gdzie byłem 7 kg chudszy... Pasuje mi taka waga, czy jednak wyglądam trochę jak szczur z ryja? Szczerze plis.

.Screnn z portalu Facebook

Internauci stwierdzili, że Dżaga nie powinien się odchudzać. A Wy, też uważacie, że na zdjęciu wyżej, Mariusz rzeczywiście wygląda "jak szczur z ryja"?

 

Doda i DżagaForum

majk

Więcej o:
Komentarze (7)
Dżaga się odchudza! Powinien nieco zrzucić?
Zaloguj się
 • jason.

  Oceniono 16 razy 16

  Przecież Doda też jest facetem to po co ten sobowtór...

 • sensacja

  Oceniono 13 razy 13

  Moim zdaniem, ten facet gdy jest sobą, jest całkiem niezły, do tego, gdy się nie wydurnia, mówi całkiem sensownie. Może ktoś wyjaśnić, co go inspiruje do robienia z siebie tego czegoś?

 • simplesong

  Oceniono 17 razy 7

  mężczyzna to ma być mężczyzna ...a nie babochłop...

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 1

  Obrzydliwy, prymitywny transior, który nie potrafi wysławiać się po polsku.

 • atesia88

  Oceniono 10 razy 0

  Jestem tolerancyjna, ale to coś to dla mnie zbyt wiele...

 • pannamigootka

  Oceniono 7 razy -1

  A kto to ta cała Dźaga jest, jakaś nowa artystka ? Co do jej twarzy który zwie ryjem , to chyba lepiej mieć podobną do szczura niż np. spasionego knura ale kto co lubi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX