Jopek rzuciła "kolegę z zespołu" i wróciła do męża? "Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina"

Postanowiła zakończyć rzekomy romans?
Jopek rzuciła "kolegę z zespołu"? Postanowiła zakończyć rzekomy romans i wróciła do męża? Plotki o rzekomym romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu to jeden z głośniejszych tematów ostatnich tygodni. Jak się jednak okazuje, Jopek wróciła do męża Plotki o rzekomym romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem, to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni. Mąż piosenkarki, Marcin Kydryński, postawił jej ponoć ultimatum. Kazał jej wybrać między kochaniem a rodziną. Najnowsze doniesienia w tej sprawie nie pozostawiają złudzeń - Jopek wróciła do męża! - Zerwała z kochankiem. Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina. Powiedziała Krzysztofowi, że od teraz łączyć ich będą tylko sprawy zawodowe - zdradziła w rozmowie z Fakt.pl osoba z zespołu wokalistki. Nie wiadomo jednak, czy Kydryński, który wyprowadził się podobno z domu, wybaczy żonie tę chwilową słabość. Para do tej pory nie zabrała głosu w sprawie.

Plotki o rzekomym romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem, to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni. Mąż piosenkarki, Marcin Kydryński, postawił jej ponoć ultimatum. Kazał jej wybrać między kochaniem a rodziną. Najnowsze doniesienia w tej sprawie nie pozostawiają złudzeń - Jopek wróciła do męża!

Zerwała z kochankiem. Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina. Powiedziała Krzysztofowi, że od teraz łączyć ich będą tylko sprawy zawodowe - zdradziła w rozmowie z Fakt.pl osoba z zespołu wokalistki.

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

Nie wiadomo jednak, czy Kydryński, który wyprowadził się podobno z domu (Zobacz: Mąż Anny Marii Jopek wyprowadził się do matki, a kochanek chce wprowadzić się do gwiazdy zamiast niego?), wybaczy żonie tę chwilową słabość. Para do tej pory nie zabrała głosu w sprawie.

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Jopek rzuciła "kolegę z zespołu" i wróciła do męża? "Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina"
Zaloguj się
  • dark_queen

    Oceniono 71 razy 11

    Szkoda mi jej, daje się szantażować takiemu zadufanemu i zapatrzonemu w siebie gburowi.

  • kn

    Oceniono 2 razy 0

    No to fajnie wybrala siedziec z tym pedalem dzieki!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX