Agnieszka Włodarczyk marzy o dziecku z Mikołajem: Czuję, że zakocham się w nim bez pamięci

Szuka dla siebie nowej roli.
Włodarczyk marzy o dziecku z Krawczykiem Chciałaby się sprawdzić w nowej roli - w roli mamy. Agnieszka Włodarczyk, która chwilowo rzuciła aktorstwo dla śpiewania, marzy o niezwykle wymagającej roli. - Chciałabym się sprawdzić w roli mamy - wyznaje. Agnieszka Włodarczyk, która chwilowo rzuciła aktorstwo dla śpiewania, marzy o nowej, niezwykle wymagającej roli. - Chciałabym również sprawdzić się w nowej roli. W roli mamy - wyznaje w "Show". Zaręczona z Mikołajem Krawczykiem artystka dosyć trzeźwo ocenia swoje przygotowanie do tej roli: - Mało kto jest w stanie powiedzieć, że jest do tego w stu procentach przygotowany. To będzie dla mnie zupełnie nowa sytuacja, chociaż miałam już dobry trening. Wychowywałam się z młodszym o dziesięć lat bratem. Dziennikarz zapytał też Włodarczyk, jaką będzie mamą. - Nie wiem, ale jestem przekonana, że zakocham się w naszym dziecku bez pamięci - odparła. Przy okazji zebrało jej się na wspomnienia. - Moi rodzice byli mocno zakochani we mnie, mimo że się rozwiedli, kiedy miałam dwa lata. Z perspektywy czasu i różnych doświadczeń jestem mamie wdzięczna za to, że nigdy nie buntowała mnie przeciwko ojcu i nigdy nie mówiła o nim źle. Nie utrudniała mi również kontaktów z nim. Zawsze wręcz zabiegała o nie dla mojego dobra. Dzisiaj kobiety często mszczą się na swoich byłych, wykorzystując do tego celu Bogu ducha winne dzieci. Potem mówią, że dobro dziecka jest najważniejsze. To czysta hipokryzja. Mikołaj Krawczyk z którym jest związana Agnieszka Włodarczyk, ma już dwóch synów ze związku z Anetą Zając. Od wielu miesięcy trwa pomiędzy nimi batalia o uregulowanie kontaktów z dziećmi. To chyba nie jest najlepsza rekomendacja?

Agnieszka Włodarczyk, która chwilowo rzuciła aktorstwo dla śpiewania, marzy o nowej, niezwykle wymagającej roli.

Chciałabym również sprawdzić się w nowej roli. W roli mamy - wyznaje w "Show".

Zaręczona z Mikołajem Krawczykiem artystka dosyć trzeźwo ocenia swoje przygotowanie do tej roli:

Mało kto jest w stanie powiedzieć, że jest do tego w stu procentach przygotowany. To będzie dla mnie zupełnie nowa sytuacja, chociaż miałam już dobry trening. Wychowywałam się z młodszym o dziesięć lat bratem.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk Kapif

Dziennikarz zapytał też Włodarczyk, jaką będzie mamą.

Nie wiem, ale jestem przekonana, że zakocham się w naszym dziecku bez pamięci - odparła.

Przy okazji zebrało jej się na wspomnienia.

Moi rodzice byli mocno zakochani we mnie, mimo że się rozwiedli, kiedy miałam dwa lata. Z perspektywy czasu i różnych doświadczeń jestem mamie wdzięczna za to, że nigdy nie buntowała mnie przeciwko ojcu i nigdy nie mówiła o nim źle. Nie utrudniała mi również kontaktów z nim. Zawsze wręcz zabiegała o nie dla mojego dobra. Dzisiaj kobiety często mszczą się na swoich byłych, wykorzystując do tego celu Bogu ducha winne dzieci. Potem mówią, że dobro dziecka jest najważniejsze. To czysta hipokryzja.

Mikołaj Krawczyk z którym jest związana Agnieszka Włodarczyk, ma już dwóch synów ze związku z Anetą Zając. Od wielu miesięcy trwa pomiędzy nimi batalia o uregulowanie kontaktów z dziećmi. To chyba nie jest najlepsza rekomendacja?

Agnieszka Włodarczyk - Twoja mała Aga

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Agnieszka Włodarczyk marzy o dziecku z Mikołajem: Czuję, że zakocham się w nim bez pamięci
Zaloguj się
 • agata16

  Oceniono 45 razy 39

  Mikołaj się nie wyplaci na te wszystkie alimenty.

 • pannamigootka

  Oceniono 36 razy 28

  Raczej dziecko się po prostu kocha a nie zakochuje w nim , to nie jest obiekt seksualny Zakochanie może szybko przejść a miłość do dziecka jest wieczna.. A i po co reklamujecie tę, badziewną piosenkę?

 • dark_queen

  Oceniono 41 razy 25

  Ona nie "rzuciła aktorstwa", to ją wyrzucono z kręgu aktorskiego, za to co zrobiła Anecie Zając. I oby tak zostało, zło wyrządzone - wraca.

 • dzikie_wino

  Oceniono 24 razy 20

  pani Agnieszko, proszę uważać, pan Krawczyk już jedną kobietę zostawił samą z malutkimi dziećmi. dlaczego pani uważa, że w pani przypadku będzie inaczej? ;>

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 22 razy 16

  Sztuczna m0rda wyłazi jej bokiem na starość. Niestety coraz bardziej z roku na rok... Ludzie, operacje plastyczne to zabieg max kilkuletni ! Potem robi się KICZ i klapa..

 • maybelle

  Oceniono 12 razy 10

  jak nie miał oporów żeby zostawić jedną z małymi dziećmi to nie będzie miał oporów żeby zostawić kolejną. zastanów sie Agniecha czy to dobry materiał na tatusia...

  a najlepiej poszukaj takiego dla którego wierność nie jest aż tak dużym problemem (wierzę, że tacy istnieją)

 • sylwiusia18

  Oceniono 37 razy 9

  po prostu niech se wsadzi wibratora a nie krawczyka !!!! czy ona nie widzi że ma 2 dzieci ???? chyba jest ślepa i głupia bierze się za zajętych mężczyzn !!!! hahah żal mi jej a ten krawczyk niech zacznie płacić alimenty bo z długu nie wyjdzie !!!! a ta Włodarczyk to dziwka bo krawczyk to nie był jej jedyny .,......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX