Bursztynowego Słowika na TOP of the TOP Festival otrzymała Imany!

W piątek na TOP of the TOP Festival wręczono Bursztynowe Słowiki.

W piątek w Sopocie rozpoczął się TOP of the TOP Festival. Zwieńczeniem wieczoru był koncert Top of the Top. Gwiazdy z całej europy walczyły o Bursztynowego Słowika. Główną nagrodę dostała Imany z Francji. W nastrojowe klimaty wprowadziła nas hitem "You Will Never Know".

Imany East News

Nagrodę specjalną od Radia RMF FM otrzymała Amy Macdonald. 26-letnia wokalistka z Wielkiej Brytania porwała publiczność utworem "Slow It Down".

.KAPiF

Koncert poprowadzili Maciej Dowbor i Agnieszka Popielewicz.

.

Prowadzącym towarzyszyła sympatyczna Miss Nowego Jorku, Davina Reeves. Mieszka w Polsce dopiero 7 miesięcy, a już całkiem sprawnie mówi w naszym trudnym języku. Do naszego kraju przyjechała z Nowego Jorku za mężem. Zakochała się tu w pierogach i... w swojej teściowej. A nas zauroczyła łamaniem polszczyzny, robiła to niezwykle uroczo.

Na scenie stanęła także Loreen ze Szwecji, która zaśpiewała hit "Euforia". Danię reprezentowała Nabiha z piosenką "Mind The Gap".

.KAPiF

Holandię reprezentowała charakterka Caro Emerald z utworem "A Night Like This".

Belgi ręeprezentował Yannick Bovy.

Yannick BovyKAPiF

Aż trudno uwierzyć, że twórcy światowego hitu "Hey now", Peter Bic Project, pochodzą zza naszej południowej granicy, Słowacji.

Finlandię reprezentowała skandalistka, Krista Siegfrids z utworem "Marry me".

Krista SiegfridsKapif

Na scenie zobaczyliśmy także PER z Łotwy z "Here we go". Besa Z Albanii zaśpiewała "Fishekzjarre", a Rea Garvey "Wild love". Gościnnie wystąpił Matt Dusk z Kanady. Wokalista zaśpiewał z Edytą Górniak utwór "All the Way". Czyj występ podobał się Wam najbardziej?

Vic