Wiadomo, kto zostanie nowym Batmanem!

Sprawdzi się w tej roli?
Affleck nowym Batmanem! Sprawdzi się w tej roli? W lipcu 2015 roku do kin ma wejść sequel "Człowieka ze stali", traktujący o przygodach Supermana i Batmana. W rolę Batmana wcieli się... Ben Affleck! W lipcu 2015 roku do kin ma wejść sequel "Człowieka ze stali" w reżyserii Zacka Snydera, traktujący o przygodach Supermana i Batmana. Dziś wiadomo już, kto w cieli się w rolę człowieka-nietoperza, będzie to Ben Aflleck! Poinformowała o tym w czwartek wtwornia Warner Bros. "Wiedzieliśmy, że musimy wybrać niezwykłego aktora do zagrania bohatera, jednego z najbardziej popularnych komiksów i Ben Affleck na pewno pasuje do naszych założeń, a nawet je przewyższa. Jego znakomita kariera jest dowodem na jego talent. Wiemy, że razem z Zackiem [Zack Snyder, reżyser - przyp. red.] pokażą zupełnie nowy, dwoisty wymiar tej postaci" - cytuje oświadczenie Warner Bros portal Insidemovies.ew.com. Wcześniej rolę Batmana zagrali tacy aktorzy jak: Adam West, Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney i Christian Bale. Czy Ben Affleck przebije swoich poprzedników?

W lipcu 2015 roku do kin ma wejść sequel "Człowieka ze stali" w reżyserii Zacka Snydera, traktujący o przygodach Supermana i Batmana. Dziś wiadomo już, kto w cieli się w rolę człowieka-nietoperza, będzie to Ben Aflleck! Poinformowała o tym w czwartek wtwornia Warner Bros.

Wiedzieliśmy, że musimywybrać niezwykłegoaktorado zagrania bohatera,jednego znajbardziejpopularnychkomiksów iBenAffleckna pewnopasuje do naszych założeń,a nawet je przewyższa.Jegoznakomitakariera jestdowodem najego talent.Wiemy, żerazem zZackiem [Zack Snyder, reżyser - przyp. red.] pokażą zupełnie nowy, dwoisty wymiar tej postaci - cytuje oświadczenie Warner Bros portal Insidemovies.ew.com

Batman i Supermanmat.prasowe

Wcześniej rolę Batmana zagrali tacy aktorzy jak: Adam West , Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney i Christian Bale. Czy Ben Affleck przebije swoich poprzedników?

Ben AffleckAP/John Shearer


karo

Czy Ben Affleck pasuje do roli Batmana?