Agnieszka Chylińska ma pokój dla córki na planie "Mam talent"

Jurorka nie może narzekać na warunki pracy.
Chylińska z córką na planie "Mam talent" Producenci show zorganizowali własny pokoik dla pociechy jurorki. Agnieszka Chylińska urodziła niedawno trzecie dziecko. Producenci "Mam talent" zorganizowali własny pokoik dla jej pociechy, by mogła zajmować się maleństwem. Gwiazdy mogą liczyć na wyjątkowe przywileje. Tak też jest w przypadku Agnieszki Chylińskiej, która jest jurorką w "Mam talent". 8 stycznia przyszło na świat jej trzecie dziecko, Krysia. Wokalistka nie chce jej opuszczać ani na krok, więc producenci show zorganizowali podobno własny pokoik dla jej pociechy. Chylińska może w nim zajmować się maleństwem. - Organizatorzy show stworzyli jej specjalną przestrzeń dla dziecka ze wszystkimi dogodnościami, wśród których nie mogło zabraknąć przewijaka. W czasie gdy Agnieszka pracuje, w garderobie czeka na nią opiekunka z małą - donosi Fakt.pl Podobno Chylińska dosłownie oszalała na punkcie małej Krysi: - Gdy tylko wyłączają kamery, ktoś natychmiast musi jej podać dziecko. Bez przerwy towarzyszy jej na planie. Spędza z nią dosłownie każdą sekundę - mówi osoba z produkcji w Fakt.pl. Rzeczywiście, wokalistka przyznała wcześniej, że jej córka towarzyszy jej w pracy: - Traktuję "Mam Talent" od pewnego czasu jako odskocznię od mojego bardzo smutnego, choć jednocześnie bardzo radosnego życia prywatnego. Po domu zapieprzam w kapciach za tymi moimi dzieciakami. Najwięcej czasu poświęcam 5-miesięcznej córce Krysi, jest ze mną na nagraniach - wyznała w rozmowie z Tvn.pl. Według tabloidu, własny pokój dla dziecka był warunkiem, jaki Chylińska postawiła producentom show. W Polsce powoli zaczyna to już być standardem i dobrze, że gwiazdy nie boją się o to prosić. Anna Mucha po urodzeniu córeczki miała na planie "M jak miłość" własną przyczepę, zaś Katarzyna Glinka grająca w "Barwach szczęścia" mogła liczyć na oddzielny pokój, gdzie zajmowała się synkiem.

Gwiazdy mogą liczyć na wyjątkowe przywileje. Tak też jest w przypadku Agnieszki Chylińskiej, która jest jurorką w "Mam talent". 8 stycznia przyszło na świat jej trzecie dziecko, Krysia. Wokalistka nie chce jej opuszczać ani na krok, więc producenci show zorganizowali podobno własny pokoik dla jej pociechy. Chylińska może w nim zajmować się maleństwem.

Organizatorzy show stworzyli jej specjalną przestrzeń dla dziecka ze wszystkimi dogodnościami, wśród których nie mogło zabraknąć przewijaka. W czasie gdy Agnieszka pracuje, w garderobie czeka na nią opiekunka z małą - donosi Fakt.pl

Podobno Chylińska dosłownie oszalała na punkcie małej Krysi:

Gdy tylko wyłączają kamery, ktoś natychmiast musi jej podać dziecko. Bez przerwy towarzyszy jej na planie. Spędza z nią dosłownie każdą sekundę - mówi osoba z produkcji w Fakt.pl.

Agnieszka ChylińskaKAPIF

Rzeczywiście, wokalistka przyznała wcześniej, że jej córka towarzyszy jej w pracy:

Traktuję "Mam Talent" od pewnego czasu jako odskocznię od mojego bardzo smutnego, choć jednocześnie bardzo radosnego życia prywatnego. Po domu zapieprzam w kapciach za tymi moimi dzieciakami. Najwięcej czasu poświęcam 5-miesięcznej córce Krysi, jest ze mną na nagraniach - wyznała w rozmowie z Tvn.pl.

Według tabloidu, własny pokój dla dziecka był warunkiem, jaki Chylińska postawiła producentom show. W Polsce powoli zaczyna to już być standardem i dobrze, że gwiazdy nie boją się o to prosić. Anna Mucha po urodzeniu córeczki na planie "M jak miłość" miała własną przyczepę, zaś Katarzyna Glinka grająca w "Barwach szczęścia" mogła liczyć na oddzielny pokój, gdzie zajmowała się synkiem.

Agnieszka ChylińskaKAPIF

Vic

Więcej o:
Komentarze (2)
Agnieszka Chylińska ma pokój dla córki na planie "Mam talent"
Zaloguj się
 • www

  Oceniono 11 razy 7

  Bardzo podoba mi się zakończenie artykułu: " W Polsce powoli zaczyna to już być standardem i dobrze, że gwiazdy nie boją się o to prosić. "

  Tak właśnie powinno być na planach kolejnych produkcji. Ani ciąża, ani posiadanie małego dziecka nie musi być przeszkodą w wykonywaniu pracy na planie zdjęciowym. Nie ma powodu by dyskryminować matki. Nareszcie polska zaczyna iść w dobrym kierunku. Wilk syty i owca cała.

 • anka2012

  Oceniono 13 razy 5

  Zgadzam się w 100% ..... Program "Mam talent", bez Chylińskiej nie miałby takiej oglądalności. Lubimy ja, bo jest "szalona" i szczera do bólu i jest gwiazdą, która może sobie życzyć właśnie coś takiego.....Brawo, pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX