Książę William zdradził, jak wygląda pokój jego syna: Tematem przewodnim sypialni jest...

Czym otoczony jest książę George?
Jak wygląda pokój księcia George'a? Sypialnia najmłodszego członka brytyjskiej rodziny królewskiej wygląda jak dżungla Książe William zdradził, że sypialnia jego syna George'a jest urządzana w stylu afrykańskim. - Będzie miał zabawki słoni i nosorożców w całym pokoju - powiedział William telewizji CNN. - Ściany pokryte będą tropikalnym gąszczem lub czymś w tym stylu. Chcemy, żeby dorastał w pokoju, w którym będzie czuł się, jakby był w dżungli - dodał. Książę zdradził też, że to Kate odpowiada za wystrój sypialni malca. Podkreślił jednocześnie, że jego małżonka ma bardzo dobry gust i samodzielnie udekorowała cały dom. - Dokładnie wiedziała, jaki chce stworzyć nastrój - powiedział Greg Kinsella, dyrektor sklepu Bernard Thorp w rozmowie z magazynem "People". Chociaż Kate miała na uwadze zdanie Williama, to ona podejmowała decyzje. - Wiedziała, czego szuka. Oglądali wspólnie, ale to Kate dokładnie wiedziała czego poszukuje i chciała zobaczyć, czy mamy to w naszym asortymencie - powiedział magazynowi "People", jeden z pracowników sklepu, w którym para kupowała rzeczy do łazienki.

Księżną Kate bardzo ucieszył prezent od mieszkańców Trzebiatowa (zobacz:Książęca para dziękuje Polakom za prezent! Napisano list: Jest cudowny). Okazuje się jednak, że jej radość była być może nie tylko wyrazem zwykłej kurtuazji. Pluszowy słonik doskonale wpisuje się bowiem w stylistykę sypialni księcia George'a. Książe William zdradził, że sypialnia jego syna urządzana jest w stylu afrykańskim.

Będzie miał zabawki słoni i nosorożców w całym pokoju. - powiedział William telewizji CNN. - Ściany pokryte będą gąszczem lub czymś w tym stylu. Chcemy, żeby dorastał w pokoju, w którym będzie czuł się, jakby był w dżungli - dodał.

Kate MiddletonFot. AFP/EAST NEWS

Książę dodał też, że to Kate będzie urządzać pokój malca. Wiadomo, że księżna ma bardzo dobry gust i to ona dekorowała cały dom.

Dokładnie wiedziała, jaki chce stworzyć nastrój w domu - powiedział Greg Kinsella, dyrektor sklepu Bernard Thorp, magazynowi People.

Chociaż Kate miała na uwadze zdanie Williama, to ona podejmowała decyzje.

Wiedziała, czego szuka. Oglądali wspólnie, ale to Kate dokładnie wiedziała czego poszukuje i chciała zobaczyć, czy mamy to w naszym asortymencie. - powiedział magazynowi People, jeden z pracowników sklepu, w którym para kupowała rzeczy do łazienki.

Kate MiddletonReuters

Przypomnijmy, że w małej dżungli księcia George'a gości prawdopodobnie taki oto polski słonik z Trzebiatowa.

 

.fot. Łukasz Trawiński

majk

Więcej o:
Komentarze (4)
Książę William zdradził, jak wygląda pokój jego syna: Tematem przewodnim sypialni jest...
Zaloguj się
  • beciax3

    Oceniono 11 razy 9

    Ale ten słonik tandetny jest, mogli se bardziej postarać ..

  • iwonnth

    0

    dalibyście im już spokój...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX