Iza Miko zmieniła fryzurę? Zobacz, jak wygląda w krótkich i ciemnych włosach!

Iza Miko opublikowała zdjęcie z kompletnie nową fryzurą.
Iza Miko zmieniła fryzurę Aktorka zaprezentowała się w krótkich i ciemnych włosach Iza Miko opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, na którym chwali się nową fryzurą. Zamiast złocistych, długich pukli gwiazda prezentuje ciemne, krótkie włosy i rozwichrzoną grzywkę. Jak się okazuje, aktorka nie zmieniła fryzury na stałe. Pod zdjęciem czytamy: "Kolejny dzień, kolejna peruka" - czytamy pod zdjęciem. Miko jest obecnie bardzo zapracowana. Spełnia się oczywiście jako aktorka, ale również jak producentka. W jakim wydaniu gwiazda podoba Wam się najbardziej?

Iza Miko opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie w zupełnie nowej fryzurze. Filigranowa blondynka, zamieniła złocisty kolor włosów na ciemne krótkie włosy i grzywkę. Jak Wam się podoba?

. Screen Instagram

Aktorka nie zmieniła fryzury na stałe. Pod zdjęciem czytamy:

Kolejny dzień, kolejna peruka.

Dwa tygodnie temu Miko zaskoczyła fanów, rudymi włosami, ale szybko wróciła do blondu. Komplementom nowego koloru włosów nie było końca.

. Screen Instagarm

. Screen Instagram

Miko, jak podaje jej agencja, jest bardzo zapracowana. Spełnia się oczywiście jako aktorka, ale również jak producentka. W jakim wydaniu aktorka podoba Wam się najbardziej?

 

majk

W jakiej fryzurze podoba Ci się Iza Miko najbardziej