Karolina Malinowska urodziła synka!

To jej trzecie dziecko.
Karolina Malinowska urodziła synka To jej trzecie dziecko. Karolina Malinowska urodziła synka! To trzeci chłopiec modelki i Oliviera Janiaka. Para już ma dwóch synów: 2,5-letniego Christiana i 4-letniego Fryderyka Karolina Malinowska urodziła synka! To już trzeci chłopiec w rodzinie modelki i Oliviera Janiaka. Para już ma dwóch synów: 2,5-letniego Christiana i 4-letniego Fryderyka. Malinowska bez ogródek wyznała niedawno, że jej marzeniem jest kolejny chłopiec. "Posiadanie córki, oprócz pięknego, babskiego świata, może mieć też inne strony... Na przykład kiedy widzę w telewizji fanki Justina Biebera. Wolę transformery od kucyków Pony - powiedziała dla "Party Kids". - Jestem obecnie mamą dwóch chłopaków i gdyby okazało się, że dołączy do nich kolejny, byłabym bardzo szczęśliwa". Właśnie dołączył. Gratulujemy!

Karolina Malinowska urodziła synka! To już trzeci chłopiec w rodzinie modelki i Oliviera Janiaka. Para już ma dwóch synów: 2,5-letniego Christiana i 4-letniego Fryderyka.

Olivier Janiak, stylowy mężczyzna logo24Kapif

Malinowska bez ogródek wyznała niedawno, że jej marzeniem jest kolejny chłopiec.

Posiadanie córki, oprócz pięknego, babskiego świata, może mieć też inne strony... Kiedy widzę w telewizji fanki Justina Biebera. Wolę transformery od kucyków Pony - powiedziała dla "Party Kids". - Jestem obecnie mamą dwóch chłopaków i gdyby okazało się, że dołączy do nich kolejny, byłabym bardzo szczęśliwa.

Właśnie dołączył. Gratulujemy!

alex

Więcej o: