Pazura był szantażowany przez gangstera? Edyta: Zagrażał jego życiu i bezpieczeństwu

Scena jak z filmu akcji.
Pazura był szantażowany? Gangster zagrażał życiu i bezpieczeństwu mojego męża - twierdzi Edyta Pazura Ekipa detektywa Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymała gangstera, który szantażował Cezarego Pazurę. Wyglądało to jak scena z filmu sensacyjnego - podaje Se.pl Ekipa detektywa Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymała gangstera, który szantażował Cezarego Pazurę. Wyglądało to jak scena z filmu sensacyjnego - informuje portal Se.pl. Chwile grozy przeżyli klienci restauracji na warszawskiej Woli, gdy do jednego ze stolików podbiegli ubrani na czarno barczyści mężczyźni. Na głowach mieli kominiarki. - Leżeć! Na ziemię! - wrzeszczeli do ubranego na sportowo mężczyzny. Po chwili podeszli do niego Krzysztof Rutkowski i Cezary Pazura. - No widzisz! I co sobie myślałeś?! - miał wykrzykiwać aktor do zatrzymanego. Kilka minut po zakończeniu akcji, na miejscu pojawiła się policja. - Obecnie prowadzimy rutynowe czynności w tej sprawie - powiedział portalowi st. asp. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy komendanta stołecznego policji. Szczegółów akcji nie ujawniono. "Super Express" dowiedział się jednak, że Pazura był szantażowany przez gangstera, który w tajemniczych okolicznościach wszedł w posiadanie filmu z jego prywatnej imprezy - zdradza Se.pl. Oficjalny komentarz do sprawy wygłosiła za pośrednictwem menadżerki żona aktora Edyta Pazura: "W związku ze spekulacjami, dotyczącymi akcji przeprowadzonej przez Pana Krzysztofa Rutkowskiego pragnę poinformować, że faktycznie dokonano zatrzymania obywatelskiego mężczyzny, podejrzanego o szantaż Cezarego Pazury, który zagrażał życiu i bezpieczeństwu jego oraz jego rodziny. Cezary Pazura nie czekając na dalszy rozwój wydarzeń postanowił poszukać pomocy u Krzysztofa Rutkowskiego i policji. Aktor ma nadzieję, że będzie to nauczka i przestroga dla innych osób, które będą chciały w łatwy i niezgodny z prawem sposób zarobić pieniądze".

Jak informuje portal "Se.pl", ekipa detektywa Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymała gangstera, który szantażował Cezarego Pazurę. Wyglądało to jak scena z filmu sensacyjnego.

Chwile grozy przeżyli klienci restauracji na warszawskiej Woli, gdy do jednego ze stolików podbiegli ubrani na czarno barczyści mężczyźni. Na głowach mieli kominiarki. - Leż, k...! Ziemia! - wrzeszczeli do ubranego na sportowo mężczyzny. Po chwili do leżącego na ziemi typa podeszli Krzysztof Rutkowski i Cezary Pazura. - Widzisz, k...! I co sobie myślałeś, k...! - krzyczał aktor do zatrzymanego - czytamy na stronie portalu.

Chwilę po akcji, na miejscu pojawiła się policja.

W tej chwili trwają czynności w tej sprawie - powiedział portalowi st. asp. Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy komendanta stołecznego policji.

Cezary PazuraKapif

Szczegółów akcji nie ujawniono.

"Super Express" dowiedział się jednak, że Pazura był szantażowany przez gangstera, który w tajemniczych okolicznościach wszedł w posiadanie filmu z jego prywatnej imprezy - zdradza "Se.pl".

Oficjalny komentarz do sprawy wygłosiła za pośrednictwem menadżerki Pazurów Joanny Getki-Kaczor, żona aktora, Edyta Pazura:

W związku ze spekulacjami, dotyczącymi akcji przeprowadzonej przez Pana Krzysztofa Rutkowskiego pragnę poinformować, że faktycznie dokonano zatrzymania obywatelskiego mężczyzny, podejrzanego o szantaż Cezarego Pazury, który zagrażał życiu i bezpieczeństwu jego oraz jego rodziny. Cezary Pazura nie czekając na dalszy rozwój wydarzeń postanowił poszukać pomocy u Krzysztofa Rutkowskiego i policji. Aktor ma nadzieję, że będzie to nauczka i przestroga dla innych osób, które będą chciały w łatwy i niezgodny z prawem sposób zarobić pieniądze.

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Pazura był szantażowany przez gangstera? Edyta: Zagrażał jego życiu i bezpieczeństwu
Zaloguj się
 • noltee

  Oceniono 8 razy 6

  menadżerka Pazurów, Joanna Getka-Kaczor... A niech to gęś kopnie!

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 5

  Za "Psami" się stęsknił? Jakby mniej pił, żyłby bardziej w realu.

 • koja

  Oceniono 7 razy 3

  Żenada. Wiocha pl.

 • te_cafe

  Oceniono 7 razy 1

  A to Pazura pokazał co potrafi.Nową karierę rozpoczyna,jakieś prywatne filmy kręci i nie chce się nimi pochwalić !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX