Anna Przybylska chorobę trzymała w tajemnicy. Nawet przed bliskimi: Nikt z nas nic nie wie

Anna Przybylska nie chciała obciążać bliskich.
Przybylska chorobę trzymała w tajemnicy Anna Przybylska nie chciała obciążać bliskich Wiadomość o chorobie Anny Przybylskiej zmroziła świat medialny. Fakt.pl donosi, że gwiazda nawet najbliższym nie powiedziała o problemach ze zdrowiem. Wiadomość o chorobie Anny Przybylskiej bardzo zmartwiła i zmroziła cały świat medialny. Jak donosi fakt.pl okazuje się, że także jej bliscy byli zaskoczeni jej problemami ze zdrowiem. - Nikt z nas nic nie wie. Mimo że jest chora, to ciągle ma na uwadze dobro innych. Nie chce, by inni się o nią martwili. Powiedziała, że odezwie się w odpowiednim czasie - powiedziała Fakt.pl znajoma aktorki ze środowiska show-biznesowego. Według informatorów portalu o niczym nie wiedziała nawet jej bliska przyjaciółka aktorki Katarzyna Bujakiewicz. Obecnie Anna Przybylska przechodzi chemioterapię. - W zeszłym tygodniu zaczęła być poddawana chemioterapii. Ma to na celu całkowitą eliminację komórek nowotworowych z organizmu. Żeby zagwarantować skuteczność leczenia, Ania wciąż przebywa w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i jest pod opieką najlepszych onkologów - czytamy na Se.pl.

Wiadomość o chorobie Anny Przybylskiej bardzo zmartwiła i zmroziła cały świat medialny. Jak donosi fakt.pl okazuje się, że także jej bliscy byli zaskoczeni jej problemami ze zdrowiem.

Nikt z nas nic nie wie. Mimo że jest chora, to ciągle ma na uwadze dobro innych. Nie chce, by inni się o nią martwili. Powiedziała, że odezwie się w odpowiednim czasie - powiedziała Fakt.pl znajoma aktorki ze środowiska show-biznesowego.

Katarzyna Bujakiewicz KAPiF

Według informatorów portalu o niczym nie wiedziała nawet bliska przyjaciółka aktorki - Katarzyna Bujakiewicz.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk KAPiF

Obecnie Anna Przybylska przechodzi chemioterapię.

W zeszłym tygodniu zaczęła być poddawana chemioterapii. Ma to na celu całkowitą eliminację komórek nowotworowych z organizmu. Żeby zagwarantować skuteczność leczenia, Ania wciąż przebywa w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i jest pod opieką najlepszych onkologów - czytamy na Se.pl.

Anna Przybylska Kapif

karo

Więcej o:
Komentarze (24)
Anna Przybylska chorobę trzymała w tajemnicy. Nawet przed bliskimi: Nikt z nas nic nie wie
Zaloguj się
 • p.waw.pl

  Oceniono 472 razy 440

  "Czy popieracie takie podejście Anny Przybylskiej?".

  No cycki opadają i cała reszta.
  Sondę karo przeprowadzasz ,quiz ?Rozrywkę sobie robisz z czyjejś choroby?Oczekujesz dobrej zabawy,pytań i odpowiedzi ?

  Zero taktu,zero !

  Proszę Redakcję o skasowanie artykułu.

 • drajemek123

  Oceniono 315 razy 301

  też proszę o skasowanie artykułu
  jak można tak żerować na czyimś nieszczęściu?

 • te_cafe

  Oceniono 300 razy 282

  Co my mamy popierać,lub nie ?! Jak można zadawać takie pytania !To już nawet nie jest przekraczanie granicy, to jest straszna inwazja w prywatność !

 • koja

  Oceniono 227 razy 223

  Jest gdzieś pewna, cienka granica, której się nie przekracza. Pewnych rzeczy nie się robi i już. W przypadku Ani Przybylskiej tę granice przekroczono wielokrotnie.

 • atunad

  Oceniono 145 razy 135

  karo, najpierw popraw błędy, a później zastanów się nad treścią, nad tym swoim durnym pytaniem: "Czy popieracie takie podejście Anny Przybylskiej?".

 • majaeczka

  Oceniono 120 razy 106

  Szanowna redakcjio,GOŁĘBICA wzbiła się wysoookoooo..mam nadzieję,że rozumiecie dygresję?

 • noprosze

  Oceniono 81 razy 77

  Pozostaje trzymać kciuki za Ankę i mieć nadzieję, że tabloidy dadzą jej spokój (w co nie wierzę)

  ____
  http://noprosze.pl śmieszne obrazki

 • la.milou

  Oceniono 50 razy 40

  KAŻDY obywatel powinien mieć opiekę specjalistów, a nie tylko osoby znane medialnie. Ja już nie mówię o najlepszych specjalistach, ale po prostu o specjalistach, którzy odpowiednio zdiagnozują i wyleczą. No chyba że pacjent wyleczony, to pacjent stracony?

 • bonscott

  Oceniono 46 razy 40

  Codziennie 1000ce polakow dowiaduje sie ze ma w sobie chorobe nowotworowa a gazeta dopiero dzis odkrywa ze ludzie moga w roznym najmniej przewidywalnym wieku zachorowac. Widac ze wiekszosc ludzi spycha na margines spoleczny ludzi chorych uwazajacych ze tych zdrowych choroba sie nie tyczy i dopiero gdy ktos b.znany zachoruje wtedy caly swiat medialny "się zmraża".Wiec mowie wam swiecie medialny ze wy tez kiedys panowie i panie bedziecie chorzy i bedziecie musieli sie poddac procedurom leczniczym by wyzdrowiec. Czy to takie trudne do zrozumienia by sie nie "zmrozic"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX