Znamy płeć drugiego dziecka Michała Żebrowskiego

Żebrowski marzył o dużej rodzinie.
Znamy płeć drugiego dziecka Żebrowskiego Michał Żebrowski marzył o dużej rodzinie Niedawno pojawiła się informacja, że żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra, jest w kolejnej ciąży. - To będzie chłopiec! - donosi "Show". Niedawno pojawiła się informacja, że żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra, jest w kolejnej ciąży. Termin porodu ustalony jest na przełom grudnia i stycznia. Znamy już także płeć dziecka. To będzie chłopiec! - donosi "Show". Para przebywa obecnie w swoim drugim domu w Zakopanem. Tam przyszła mama odpoczywa i relaksuje się. "Show" zaznacza, że prawdopodobnie zamienią również swoje warszawskie mieszkanie na Saskiej Kępie na większe lokum z ogródkiem, w którym będą mogli bawić się ich synowie.

Niedawno pojawiła się informacja, że żona Michała Żebrowskiego, Aleksandra, jest w kolejnej ciąży. Termin porodu ustalony jest na przełom grudnia i stycznia. Znamy już także płeć dziecka.

To będzie chłopiec! - donosi "Show".

Aleksandra Żebrowska i Michał Zebrowski, gala Viva Najpiękniejsi WBF

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska Kapif

Para przebywa obecnie w swoim drugim domu w Zakopanem. Tam przyszła mama odpoczywa i relaksuje się. "Show" zaznacza, że prawdopodobnie zamienią również swoje warszawskie mieszkanie na Saskiej Kępie na większe lokum z ogródkiem, w którym będą mogli bawić się ich synowie.

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Znamy płeć drugiego dziecka Michała Żebrowskiego
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 7 razy 3

    Nie powiem, laska figurę ma niezłą, ale wyraz twarzy taki, jakby nie trzeźwiała, albo była ciągle na haju.

  • megaxs

    Oceniono 13 razy -1

    "Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak", Żebrowski jak ją brał to musiał być co najmniej po dwóch butelkach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX