Dżaga wrzucił do sieci zdjęcie Agnieszki Szulim: Głupią pi***ą być, bezcenne

Nie przebierał w słowach.

Dżaga, czyli "oficjalny sobowtór Dody", pojechał ostro i po bandzie. Wrzucił na swojego Facebooka przerobione zdjęcie Agnieszki Szulim z niezwykle mocnym komentarzem.

Agnieszka SzulimFacebook.com

Czym mu Szulim podpadła, że ją tak potraktował?

DżagaFacebook.com

Internauci chyba mają rację. To nie pozostanie bez echa.  Nie do końca wiemy, co tak zdenerwowało najlepszego przyjaciela Dody, że zaatakował Szulim. Wy wiecie, o co kaman?

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Dżaga wrzucił do sieci zdjęcie Agnieszki Szulim: Głupią pi***ą być, bezcenne
Zaloguj się
 • anecia07

  Oceniono 124 razy 96

  Chyba powinien tak napisać o swojej przyjaciółeczce. Jak Doda jedzie po kimś to jest zabawnie, ale jak ktoś mówi prawdę to już nie bardzo. Przypomnę to jak Doda poniżała Steczkowską na żywo, a jak na damę przystało Steczkowska zachowała klasę , czego Doda nigdy nie miała.

 • jamala

  Oceniono 93 razy 77

  Doda i jej znajomi to takie agresywne prostaki.. z kim ona sie jeszcze nie klocila? Probuje sie kreowac na pozytywna osobe ale ostatecznie i tak wychodzi z niej jad i wszystkich obraza w bardzo slaby sposob. Zero klasy.

 • koja

  Oceniono 28 razy 16

  Dzisiaj w show biznesie postawiono na ludzi próżnych, infantylnych. Nie ceni sie profesjonalizmu.Czy może chcąą zniżyć się do poziomu odbiorcy?Nie. Im jest ławiej prowadzić programy durne i nc nie wnoszące. Mniejszy wysiłek i nakład.No cóż pani Szulim do bystrych nie nalezy. No i kryrykować kazdy potrafi. Fryzura, dobry ciuch, kilka kwesti wuczonych i jedzie ten wózeczek

 • lusia_023

  Oceniono 26 razy 14

  no cóż czego wymagać od dorosłego faceta , który przebiera się za Dodę

 • forfiter_jr

  Oceniono 22 razy 14

  Cóż to jest za denny szmaciarz? Sobowtór dody? W sumie fakt, nadaje się, oboje mają szambo tam, gdzie normalni ludzie mają mózg. Prymityw i chamidło, który nawet pisząc publicznie udowadnia, że podstawówki nie skończył.

  Nie to, żebym z jakiegoś powodu chciał bronić Szulim, ale jak widzę takie wy(mio/po)ciny to szlag mnie trafia.
  Jakieś totalne zero coś tam wypisuje i ma radochę.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 20 razy -4

  Nowa "jednostka" głupoty w sumie trafiona ;-p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX