Alicja Bachleda-Curuś: Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń

Czy faktycznie?
Żyją w przyjaźni? Alicja Bachleda-Curuś: Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń. Alicja Bachleda-Curuś powiedziała w wywiadzie dla "Cosmopolitan", że mimo rozstania wciąż przyjaźni się z Colinem Farrellem i nawzajem się wspierają. Alicja Bachleda-Curuś rozstanie z Colinem Farrellem oficjalnie potwierdziła w styczniu 2011 roku. Od tamtego czasu często pisano o tym, że relacje między dawnymi partnerami nie układają się najlepiej, kłócili się o opiekę nad synem, a od jakiegoś czasu podobno nawet ze sobą nie rozmawiali, tylko wymieniali e-maile. Teraz aktorka pierwszy raz publicznie opowiedziała o tym, co łączy ją z byłym ukochanym: - Przyjaźń to lojalność. Odczuwalna miłość do osoby. Wspólne doświadczenia. Przeżycia, które zbliżają. Ufność, że nawet jeśli w tej chwili nie układa się między nami najlepiej, to gdy przychodzi co do czego, zawsze możemy na siebie liczyć. Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń. Obydwoje mamy do siebie ogromny szacunek, staramy się robić wszystko dla dobra Henia. Nie rozumiem rodziców, którzy dziecko wykorzystują jako kartę przetargową w konflikcie - wyznała w wywiadzie dla "Cosmopolitan". Mały Henry Tadeusz w październiku skończy 4 lata. Alicja i Colin poznali się na planie filmu "Ondine" w 2009 roku. Dwa lata później się rozstali. W styczniu 2011 roku Alicja tak mówiła o powodach rozstania: - Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia. Od czasu rozstania Colin nie był widziany z żadną nową partnerką, za to Alicja Bachleda-Curuś podobno spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Alicja Bachleda-Curuś rozstanie z Colinem Farrellem oficjalnie potwierdziła w styczniu 2011 roku. Od tamtego czasu często pisano o tym, że relacje między dawnymi partnerami nie układają się najlepiej, kłócili się o opiekę nad synem, a od jakiegoś czasu podobno nawet ze sobą nie rozmawiali, tylko wymieniali maile. Teraz aktorka pierwszy raz publicznie opowiedziała o tym, co łączy ją z byłym ukochanym:

Przyjaźń to lojalność. Odczuwalna miłość do osoby. Wspólne doświadczenia. Przeżycia, które zbliżają. Ufność, że nawet jeśli w tej chwili nie układa się między nami najlepiej, to gdy przychodzi co do czego, zawsze możemy na siebie liczyć. Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń. Obydwoje mamy do siebie ogromny szacunek, staramy się robić wszystko dla dobra Henia. Nie rozumiem rodziców, którzy dziecko wykorzystują jako kartę przetargową w konflikcie - wyznała w wywiadzie dla "Cosmopolitan".

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarrellForum

Mały Henry Tadeusz w październiku skończy 4 lata. Alicja i Colin poznali się na planie filmu "Ondine" w 2009 roku. Dwa lata później się rozstali. W styczniu 2011 roku Alicja tak mówiła o powodach rozstania:

Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia.

Alicja Bachleda-CuruśForum gwiazd

Od czasu rozstania Colin nie był widziany z żadną nową partnerką, za to Alicja Bachleda-Curuś podobno spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką (Bachleda-Curuś i Karpiel-Bułecka przyłapani na spacerze po górach! "Na rozmowie spędzili prawie dwie godziny!").

Abc

Więcej o:
Komentarze (10)
Alicja Bachleda-Curuś: Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 23 razy 13

  jak to szło: - Z Colinem to jest bardzo głęboka przyjaźń... normalnie mam całe 30 tysięcy powodów żeby tak mówić:)))

  Szybki kłiz: - wymień czytelniku przynajmniej 5 tytułów filmów w których zagrała ta wielka polska aktorka.

  Bo przecież znamy ją z tych niezapomnianych ról filmowych a nie z tego że rozłożyła nogi przed hollywoodzką gwiazdą, prawda?

 • kerkopithekion

  Oceniono 42 razy 6

  biedulka, jak może tak sobie dorabia ideologię do nieudanego polowania na męża
  wiele kobiet tak robi... i wiele kobiet tak poluje, z równie mizernym skutkiem

 • mgr.nauk

  Oceniono 15 razy 5

  Jak ja bym miał na nazwisko Bułecka to bym se chyba z rozpaczy fujare odrąbał.

 • asyndrome

  Oceniono 18 razy 4

  -Jak głęboka?
  -Na jakieś 15cm

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 4

  No i co w związku z tym? Co tu jest hot?

 • fuck_yeah

  Oceniono 23 razy 3

  Głęboka, powiadasz? Nie żeby mnie to interesowała, ale na ile cali?

 • andrea

  Oceniono 6 razy 2

  ABC rozgrywa to g e n i a l n i e, czapki z głów dla jej inteligencji. Nie ma takich matek w Polsce, które po rozstaniu - zgadzałyby się w kwestiach wychowawczych - do co dziecka. Głównie, robienie sobie na złość, nie dopuszczanie do dzieciaka, ojca. Po czym zostają same, a dziecku i ojciec jest potrzebny. Odrobina wiedzy z psychologii rozwojowej. Co do kasy, to Ala i jej rodzina c z a p k ą mogą nakryć tego pastucha z Irlandii, takie fakty, ona raczej - zaszczyciła, jego, on - nie docenił. Ale nie szkodzi, ona sobie da radę ! A póki co - niech facet ma też jakieś obowiązki, kasa to nie wszystko ! Są jeszcze potrzeby i uczucie d z i e c k a !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX