Znany komediowy aktor (były facet Jennifer Aniston) Vince Vaughn, został ojcem!

Radosna nowina.
Były facet Jennifer Aniston został ojcem Radosna nowina 7 sierpnia przyszło na świata drugie dziecko Vince'a Vaughna i jego zony Kyly Weber. Chłopiec otrzymał imię po ojcu Vaughna - Vince Vince Vaughn to aktor, który potrafi rozśmieszyć do łez. Te z pewnością popłynęły mu po policzkach ze szczęścia. 7 sierpnia on i jego żona Kyla przywitali na świecie swoje drugie dziecko. - Dostał imię po ojcu Vaughn'a - Vince. Niemowlę ważyło około 3,7 kg i miało miał 54 centymetry. Urodziło się w szpitalu na przedmieściach Los Angeles - podał portal People.com Vince Vaughn i Kyla Weber są małżeństwem od 3 lat. Mają już jedno dziecko - 2,5 letnią córeczkę Locklyn. Nim jednak aktor poznał swoją drugą połówkę, spotykał się z Joey Lauren Adams i Jennifer Aniston. Vince Vaughn jest chętnie wybierany do obsady komedii. Jego talent bawił widzów takich filmów jak np. "Raj dla par", "Polowanie na druhny", "Cztery gwiazdki". Jego najnowszą produkcją są "Stażyści".

Vince Vaughn to aktor, który potrafi rozśmieszyć do łez. Te z pewnością popłynęły mu po policzkach ze szczęścia. 7 sierpnia on i jego żona Kyla przywitali na świecie swoje drugie dziecko.

Dostał imię po ojcu Vaughn'a - Vince. Niemowlę ważyło około 3,7 kg i miało miał 54 centymetry. Urodziło się w szpitalu na przedmieściach Los Angeles - podał portal People.com

Vince VaughnEast News

Vince Vaughn i Kyla Weber są małżeństwem od 3 lat. Mają już jedno dziecko - 2,5 letnią córeczkę Locklyn. Nim jednak aktor poznał swoją drugą połówkę spotykał się z Joey Lauren Adams i Jennifer Aniston.

Raj dla parmat. promocyjne

 

Vince Vaughn jest chętnie wybierany do obsady komedii. Jego talent bawił widzów na takich filmów jak np. "Raj dla par", "Polowanie na druhny", "Cztery gwiazdki". Jego najnowszą produkcją są "Stażyści".

 

Stażyścimat. promocyjne

 

karo