Anna Mucha jest w ciąży! "Macierzyństwo jest tak cudowne, że nie ma co odkładać decyzji o rodzeństwie dla Stefy"

Anna Mucha oczekuje dziecka.
Anna Mucha jest w ciąży! "Macierzyństwo jest cudowne, nie ma co odkładać decyzji o rodzeństwie dla Stefy" Dwutygodnik "Party": Anna Mucha jest w ciąży! - Uznała, że macierzyństwo jest tak cudowne, że nie ma co odkładać decyzji o rodzeństwie dla Stefy - mówi Mucha Choć poniedziałek nie uchodzi za dzień, w którym dowiaduje się człowiek czegoś miłego, to ta informacja z pewnością nikomu humoru nie popsuje. Dwutygodnik "Party" donosi bowiem, że Anna Mucha jest w ciąży! - Uznała, że macierzyństwo jest tak cudowne, że nie ma co odkładać decyzji o rodzeństwie dla Stefy. Między dziećmi będzie 2,5 roku różnicy, więc gdy trochę podrosną, będą miały ze sobą dobry kontakt - powiedziała koleżanka aktorki w dwutygodniku "Party". Choć Mucha jeszcze nie wydała oficjalnego oświadczenia dla mediów, to jednak być może faktycznie coś jest na rzeczy. Już na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pokazała swoją nieco okrąglejszą figurę. Aktorka nigdy nie ukrywała, że marzy jej się duża rodzina. Jednak rozmijali się nieco w tej kwestii z Marcelem Sorą. - Drugie i trzecie. Mamy z Marcelem pewne rozbieżności co do tego. Oboje wychodzimy z założenia, że nasza córka jest cudowna. Ja twierdzę, że skoro jest taka cudowna, to właśnie dlatego powinniśmy mieć następne dziecko. Marcel natomiast ma obawy. Twierdzi, że ponieważ nasza córka jest taka cudowna, nie powinniśmy mieć kolejnego dziecka, bo to drugie może nie być takim aniołem jak Stefania - powiedziała jeszcze w czerwcu w "Gali" Anna Mucha. Wygląda na to, że para doszła jednak do porozumienia. Plotek.pl serdecznie gratuluje i oczekujemy na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony aktorki.

Choć poniedziałek nie uchodzi za dzień, w którym dowiaduje się człowiek czegoś miłego, to ta informacja z pewnością nikomu humoru nie popsuje. Dwutygodnik "Party" donosi bowiem, że Anna Mucha jest w ciąży!

Uznała, że macierzyństwo jest tak cudowne, że nie ma co odkładać decyzji o rodzeństwie dla Stefy. Między dziećmi będzie 2,5 roku różnicy, więc gdy trochę podrosną, będą miały ze sobą dobry kontakt - powiedziała koleżanka aktorki w dwutygodniku "Party".

Choć Mucha jeszcze nie wydała oficjalnego oświadczenia dla mediów, to jednak być może faktycznie coś jest na rzeczy. Już na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pokazała swoją nieco okrąglejszą figurę (Zobacz: Anna Mucha znów się zaokrągliła. Odpuściła dietę i treningi, a może to efekt jojo?):

Anna Mucha WBF

Aktorka nigdy nie ukrywała, że marzy jej się duża rodzina. Jednak rozmijali się nieco w tej kwestii z Marcelem Sorą.

Drugie i trzecie. Mamy z Marcelem pewne rozbieżności co do tego. Oboje wychodzimy z założenia, że nasza córka jest cudowna. Ja twierdzę, że skoro jest taka cudowna, to właśnie dlatego powinniśmy mieć następne dziecko. Marcel natomiast ma obawy. Twierdzi, że ponieważ nasza córka jest taka cudowna, nie powinniśmy mieć kolejnego dziecka, bo to drugie może nie być takim aniołem jak Stefania - powiedziała jeszcze w czerwcu w "Gali" Anna Mucha.

 Anna Mucha, Marcel Sora KAPIF

 

Wygląda na to, że para doszła jednak do porozumienia. Plotek.pl serdecznie gratuluje i oczekujemy na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony aktorki.

karo