Znamy imię córeczki Penelope Cruz i Javiera Bardema

Macierzyństwo odmieniło Cruz.
Imię córki Cruz i Bardema Imię córeczki Penelope Cruz i Javiera Bardema Córeczka Penelope Cruz i Javiera Bardema nazywa się Luna Encina Cruz - informuje portal "Daily Mail". Córeczka Penelope Cruz i Javiera Bardema nazywa się Luna Encina Cruz - informuje portal "Daily Mail". - Luna oznacza w języku hiszpańskim księżyc, a Encinas to ojcowskie nazwisko Bardema - donosi portal. Córeczka o pięknym imieniu Księżyc urodziła się 22 lipca. Jest drugim dzieckiem pary. Ma starszego brata, 2-letniego Leo. Macierzyństwo całkowicie odmieniło Cruz. - Od pierwszej sekundy czujesz tak wiele miłości. To rewolucyjne doświadczenie. To najlepszy sposób, w jaki mogę to opisać - czytamy wypowiedź aktorki na portalu "Daily Mail".

Córeczka Penelope Cruz i Javiera Bardema nazywa się Luna Encina Cruz - informuje portal "Daily Mail".

Luna oznacza w języku hiszpańskim księżyc, a Encinas to ojcowskie nazwisko Bardema - donosi portal.

Javier Bardem, Penelope CruzEast News

Córeczka o pięknym imieniu Księżyc urodziła się 22 lipca. Jest drugim dzieckiem pary. Ma starszego brata, 2-letniego Leo. Macierzyństwo całkowicie odmieniło Cruz.

Od pierwszej sekundy czujesz tak wiele miłości. To rewolucyjne doświadczenie. To najlepszy sposób w jaki mogę to opisać - czytamy wypowiedź aktorki na portalu "Daily Mail".

alex