Przystanek Woodstock:Grzegorza Miecugowa uderzono w twarz w trakcie programu na żywo!

Grzegorz Miecugow będzie dobrze wspominał tegoroczny Woodstock?

W ramach Przystanku Woodstock odbywają się nie tylko koncerty, ale także różnego rodzaju imprezy towarzyszące, jedną z nich jest Akademia Sztuk Przepięknych. Jej gościem w piątkowy wieczór był Grzegorz Miecugow, który razem z artystą kabaretowym Arturem Andrusem poprowadził specjalne wydanie "Szkła kontaktowego", prosto z najsłynniejszego festiwalu. Niestety w trakcie programu doszło do nieprzyjemnego incydentu. O 22.24 na scenę wskoczył jeden z uczestników Przystanku - Axelio (pseudonim z internetu), po czym kilkakrotnie uderzył dziennikarza w twarz i pokazał kartkę z napisem "TVN kłamie". Dopiero wówczas wkroczyła ochrona, która wyprowadziła agresywnego mężczyznę.

Na Przystanku Woodstock nie ma tolerancji dla nieodpowiedzialnych zachowań i tak będzie w tym przypadku. Sprawca tej strasznie przykrej - także dla nas, organizatorów - sytuacji został ujęty i poniesie konsekwencje - powiedział Gazeta.pl Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na zajście błyskawicznie zareagowała publiczność Akademii Sztuk Przepięknych. Ludzie wstali i przez kilka minut skandowali "Przepraszamy". Na co Miecugow odpowiedział tylko: Dobra, nie ma sprawy.

Wyrażamy szacunek wobec widowni i społeczności Akademii Sztuk Przepięknych, która przez kilka minut skandowała "Przepraszamy". WOŚP dołącza się do tych słów. Bardzo się cieszymy, że razem z Grzegorzem Miecugowem możemy wszystkich zaprosić na sobotni, drugi odcinek "Szkła kontaktowego" z ASP - mówi dalej w rozmowie z Gazeta.pl Dobies.

 

karo