Kuba Wojewódzki kończy dzisiaj 50 lat! Pamiętacie, jak kiedyś wyglądał?

Gdzie świętuje?

Najsłynniejszy 50-latek w Polsce obchodzi dzisiaj urodziny. Mowa o Jakubie Władysławie Wojewódzkim, znanym szerzej jako Kuba Wojewódzki.

Kuba WojewódzkiEast News

Kuba WojewódzkiKapif

Zdjęcia Wojewódzkiego jako chudzielca z nastroszonymi włosami pochodzą z roku 2002, miał wtedy 39 lat. To najstarsze, jakie udało nam się znaleźć. Pamiętacie go z tamtych czasów?

Wiadomo, że dziennikarz swoje 50. urodziny będzie obchodził hucznie i w licznym towarzystwie, bo na Przystanku Woodstock. Na imprezce może się pojawić każdy, Wojewódzki bowiem zaproszenie umieścił na Facebooku.

Kuba WojewódzkiFacebook.com

Wpadniecie?

alex

Więcej o:
Komentarze (12)
Kuba Wojewódzki kończy dzisiaj 50 lat! Pamiętacie, jak kiedyś wyglądał?
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 14 razy 4

  Cóż, każdemu latka lecą, tylko niektórzy z czasem potrafią dorosnąć. Jakub Wojewódzki wygląda jak 50 latek, ale zachowuje się jakby miał 12. Co niestety, nie jest fajne.

 • vernic

  Oceniono 10 razy 2

  Jak mi przykro że Wojewódzki jest dla was najbardziej znanym 50 latkiem. Dla mnie nie jest. Wierzcie mi, są bardziej znani i co najważniejsze mądrzejsi od niego.

 • do_podziwu

  Oceniono 15 razy 1

  Kubus Gratuluje - podwojnie z racji 50 no i "farta"masz. Konczac trzydziestke - ma sie rozne odczucia ale przy piecdzisiace z reguly jest rodzinna uroczystosc - zdalem sobie sprawe na niej - kurcze ale juz jestem "dorosly" ahaha. Corka pila moje zdrowie jej chlopak rowniez , chrzesniak z zona , siostry corka juz dwojka dzieci - nastepne pokolenie patrzylo na mnie jak na "starszego pana", a to najmlodsze jak na "dziadka". A Kuba takiego problemu nie ma - no "szczesciasz" .

 • dominique_roark

  Oceniono 16 razy 0

  Kuba miał szczęście głupiego zdobyć intratną posadkę w TVN. Poza tym jest nieszczegolnie mądrym i nieszczególnie przystojnym czlowiekiem. Może jest sympatyczny prywatnie, ale publiczny wizerunek mnie odpycha. Nie chcialabym go poznać, a w sensie biblijnym to już nigdy w życiu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX