Anna Przybylska wyszła ze szpitala

Jest pod opieką najbliższych.
Anna Przybylska wyszła ze szpitala Aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki. Anna Przybylska opuściła szpital w Gdańsku, w którym przeszła operację usunięcia guza trzustki - podał Fakt.pl. Aktorka ma się dobrze. Wspierają ją najbliżsi. Anna Przybylska opuściła już szpital w Gdańsku, w którym przeszła operację usunięcia guza trzustki - podał Fakt.pl. - To prawda, że Anna Przybylska wyszła ze szpitala - powiedziała portalowi menadżerka gwiazdy, Małgorzata Rudowska. - Ma się dobrze i jest teraz z najbliższymi. Na razie nie wiadomo, czy to był nowotwór, czy guz zapalny. - Nie będziemy komentować dalszych prywatnych spraw aktorki - dodała menadżerka zapytana o zdrowie Przybylskiej. Najbliżsi, z którymi obecnie przebywa Przybylska, to trójka dzieci i partner, Jarosław Bieniuk, piłkarz Lechii Gdańsk. Bramkę, jaką ostatnio strzelił Barcelonie, zadedykował właśnie ukochanej. - To jej dedykuję tę bramkę - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl.

Anna Przybylska opuściła już szpital w Gdańsku w którym przeszła operację usunięcia guza trzustki - podał Fakt.pl.

To prawda, że Anna Przybylska wyszła ze szpitala - powiedziała portalowi menadżerka gwiazdy, Małgorzata Rudowska. - Ma się dobrze i jest teraz z najbliższymi.

Anna Przybylska Kapif

Na razie nie wiadomo, czy to był nowotwór czy guz zapalny.

Nie będziemy komentować dalszych prywatnych spraw aktorki - dodała menadżerka zapytana o zdrowie Przybylskiej.

Najbliżsi, z którymi obecnie przebywa Przybylska to trójka dzieci i partner, Jarosław Bieniuk, piłkarz Lechii Gdańsk. Bramkę, jaką ostatnio strzelił Barcelonie, zadedykował właśnie ukochanej.

To jej dedykuję tę bramkę - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Kapif

alex

Więcej o: