Bosacka krytykuje Gessler, że jej dieta jest droga, a sama nagrywa programy w drogim sklepie

Dostrzegliśmy pewną nieścisłość.
Katarzyna Bosacka w Almie "Kto tak naprawdę może sobie pozwolić?" Katarzyna Bosacka krytykuje Magdę Gessler, że jej dieta jest droga, a sama nagrywa programy w drogim sklepie. Katarzyna Bosacka, charyzmatyczna prowadząca takich programów jak "Wiem, co jem", "O Matko!" oraz "Wiem, co jem, wiem, co kupuję" dość niepochlebnie wypowiedziała się w ostatniej "Gali" o diecie promowanej przez Magdę Gessler. A konkretnie o sporych środkach finansowych, które trzeba zainwestować, żeby sobie taki jadłospis zafundować. Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - pisała w "Gali". Katarzyna Bosacka jest ekspertką od cen. Z pewnością wie więc, ile kosztują surowe ryby i sok z limonki w zwykłym markecie i w Almie, sieci sklepów, oferującej szeroką gamę towarów, często trudno dostępnych, w wygórowanych cenach. Warto też dodać, że w przeciwieństwie do zwykłych supermarketów, Alma ma bardzo estetyczne wnętrza, pewnie dlatego właśnie ich delikatesy odwiedza często ekipa "Wiem co jem, wiem co kupuje" i właśnie w tam realizuje część odcinków.

Katarzyna Bosacka, charyzmatyczna prowadząca takich programów jak "Wiem, co jem", "O Matko!" oraz "Wiem, co jem, wiem, co kupuję" dość niepochlebnie wypowiedziała się w ostatniej "Gali" o diecie promowanej przez Magdę Gessler. A konkretnie o sporych środkach finansowych, które trzeba zainwestować, żeby sobie taki jadłospis zafundować.

Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - pisała w  "Gali".

16.07.2013 Olsztyn , Centrum Handlowe Alfa . sklep spozywczy Alma , na dzien przed otwarciem . Fot . Robert Robaszewski / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: handel spozywczy spozywkaFot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta

16.07.2013 Olsztyn , Centrum Handlowe Alfa . sklep spozywczy Alma , na dzien przed otwarciem . Fot . Robert Robaszewski / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: handel spozywczy spozywkaFot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta

Katarzyna Bosacka jest ekspertką od cen. Z pewnością wie więc, ile kosztują surowe ryby i sok z limonki w zwykłym markecie i w Almie, sieci sklepów, oferującej szeroką gamę towarów, często trudno dostępnych, w wygórowanych cenach. Warto też dodać, że w przeciwieństwie do zwykłych supermarketów, Alma ma bardzo estetyczne wnętrza, pewnie dlatego właśnie ich  delikatesy odwiedza często ekipa "Wiem co jem, wiem co kupuje" i właśnie w tam realizuje część odcinków.

Katarzyna BosackaScreen z Facebook.com

Widzicie pewną nieścisłość?

Alma, handelAlma

karo

Więcej o:
Komentarze (14)
Bosacka krytykuje Gessler, że jej dieta jest droga, a sama nagrywa programy w drogim sklepie
Zaloguj się
 • nataliaaa94

  Oceniono 224 razy 208

  Droga dieta, a nagrywanie programu w drogim sklepie, to dwie różne sprawy.

  Tak jak powiedziała martuchaaaaaa, ALMA jest sponsorem programu więc dziwne by było gdyby nie nagrywała tam programu.

  Poza tym Bosacka w Wiem co jem nie zachęca do kupowania (drogich) produktów właśnie w ALMIE, więc nie rozumiem w czym problem.

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 158 razy 144

  news z dupy i na siłę. jest różnica między robieniem zakupów w almie ( która ma nieco wyższe ceny niż przeciętny market ale nie jest to jakiś super luksusowy sklep, towary z almy można kupić i w tesco ) a polecaniem ludziom diety, w której je się na obiad np. doradę, której kilogram kosztuje 130 zł. poza tym skoro Bosacka w swoim programie robi zakupy w almie to chyba oczywiste jest, że alma jest sponsorem programu i musi być w nim widoczna. za darmo kasy nie wykłada.

 • paula22362

  Oceniono 129 razy 127

  Nagrywa, bo:
  1. Alma jest sponsorem programu.
  2. Tam jak sami zauważyliście jest ładnie,
  3. A czemu ma nie nagrywać?

 • nitkaid

  Oceniono 25 razy 19

  Telewizyjny światek. Wszyscy się kiszą w sokach z surowych ryb i limonek...

 • tetlian

  Oceniono 80 razy -16

  Gdy zacząłem kupować w Almie, myślałem że to świetne delikatesy. Ale niestety nie jest tak kolorowo jak mi (i wielu innym ludziom) się wydawało. Owoce i warzywa często są nieświeże (czasem wręcz zepsute). Wybór produktów ostatnio także jakby uboższy i gorszej jakości. Teraz kupuję w Epi - delikatesach 10 razy lepszych od Almy. Fakt, że są droższe, no ale za jakość się płaci. Co prawda Epi też nie jest idealne i ma sporo wad do poprawienia, ale jak do tej pory nie znalazłem lepszych delikatesów w mieście, w którym mieszkam.

 • kolakola

  Oceniono 110 razy -20

  Nie lubię Bosackiej, bo robi program o zdrowym żywieniu, a sama jest gruba jak beka. A do tego ostatnio w Rossmanie widziałam jej książkę z poradami odnośnie schudnięcia. Porażka po prostu.

 • dark_queen

  Oceniono 77 razy -21

  Nie oglądam tego programu, ale ta kobieta jakoś odruchowo wzbudza we mnie antypatię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX