Bosacka krytykuje Gessler, że jej dieta jest droga, a sama nagrywa programy w drogim sklepie

Dostrzegliśmy pewną nieścisłość.
Katarzyna Bosacka w Almie "Kto tak naprawdę może sobie pozwolić?" Katarzyna Bosacka krytykuje Magdę Gessler, że jej dieta jest droga, a sama nagrywa programy w drogim sklepie. Katarzyna Bosacka, charyzmatyczna prowadząca takich programów jak "Wiem, co jem", "O Matko!" oraz "Wiem, co jem, wiem, co kupuję" dość niepochlebnie wypowiedziała się w ostatniej "Gali" o diecie promowanej przez Magdę Gessler. A konkretnie o sporych środkach finansowych, które trzeba zainwestować, żeby sobie taki jadłospis zafundować. Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - pisała w "Gali". Katarzyna Bosacka jest ekspertką od cen. Z pewnością wie więc, ile kosztują surowe ryby i sok z limonki w zwykłym markecie i w Almie, sieci sklepów, oferującej szeroką gamę towarów, często trudno dostępnych, w wygórowanych cenach. Warto też dodać, że w przeciwieństwie do zwykłych supermarketów, Alma ma bardzo estetyczne wnętrza, pewnie dlatego właśnie ich delikatesy odwiedza często ekipa "Wiem co jem, wiem co kupuje" i właśnie w tam realizuje część odcinków.

Katarzyna Bosacka, charyzmatyczna prowadząca takich programów jak "Wiem, co jem", "O Matko!" oraz "Wiem, co jem, wiem, co kupuję" dość niepochlebnie wypowiedziała się w ostatniej "Gali" o diecie promowanej przez Magdę Gessler. A konkretnie o sporych środkach finansowych, które trzeba zainwestować, żeby sobie taki jadłospis zafundować.

Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - pisała w  "Gali".

16.07.2013 Olsztyn , Centrum Handlowe Alfa . sklep spozywczy Alma , na dzien przed otwarciem . Fot . Robert Robaszewski / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: handel spozywczy spozywkaFot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta

16.07.2013 Olsztyn , Centrum Handlowe Alfa . sklep spozywczy Alma , na dzien przed otwarciem . Fot . Robert Robaszewski / Agencja Gazeta  SLOWA KLUCZOWE: handel spozywczy spozywkaFot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta

Katarzyna Bosacka jest ekspertką od cen. Z pewnością wie więc, ile kosztują surowe ryby i sok z limonki w zwykłym markecie i w Almie, sieci sklepów, oferującej szeroką gamę towarów, często trudno dostępnych, w wygórowanych cenach. Warto też dodać, że w przeciwieństwie do zwykłych supermarketów, Alma ma bardzo estetyczne wnętrza, pewnie dlatego właśnie ich  delikatesy odwiedza często ekipa "Wiem co jem, wiem co kupuje" i właśnie w tam realizuje część odcinków.

Katarzyna BosackaScreen z Facebook.com

Widzicie pewną nieścisłość?

Alma, handelAlma

karo