Pikej: Nigdy nie tęskniłem za siostrą, dla mnie temat jest zakończony ostatecznie

Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.
Pikej nie tęskni Pikej: Nigdy nie tęskniłem za Natalią Kukulską. Pikej radykalnie odciął się od jakichkolwiek więzi z siostrą, Natalią Kukulską. Podobno pojawił się pomysł stworzenia o nim telewizyjnego show. Pikej radykalnie odciął się od jakichkolwiek więzi z siostrą, Natalią Kukulską. Pretekstem stał się artykuł w "Rewii", z którego dowiadujemy się, że do aspirującego rapera zgłosił się producent z ofertą stworzenia o nim telewizyjnego show. Program miałby pokazać jego życie w domu i poza nim - czytamy w "Rewii". Według magazynu ta rewelacja miała zaniepokoić Natalię Kukulską. Podobno obawia się, że wybryki jej przyrodniego brata zaszkodzą jej w karierze. "Piotrek raczej nie będzie konsultował z nią tej decyzji. Ale tęskni za Natalią" - powiedział "Rewii" znajomy Pikeja. Jaki jest aktualny stan uczuć Pikeja do Natalii Kukulskiej dowiadujemy się z wpisu na Facebooku (pisowania oryginalna): "Ciekawe co to za znajomy... Pewnie jakaś redaktor chcąca wywoałać sensację... Żenada.... W ramach sprostowania!! Nie tęsknie za nią i nigdy nie teskniłem, dla mnie ten temat jest zakończony ostatecznie!!! Przestancie wymyślać sobie historyjki wyssane z palca. Pozdro!!!". I wszystko jasne. Jeżeli Pikej zechce pójść w ślady Kim Kardashian, siostra nie będzie miała nic do powiedzenia. Będziecie oglądać "Z kamerą u Pikeja"?

Pikej radykalnie odciął się od jakichkolwiek więzi z siostrą, Natalią Kukulską. Pretekstem stał się artykuł w "Rewii", z którego dowiadujemy się, że do aspirującego rapera zgłosił się producent z ofertą stworzenia o nim telewizyjnego show.

Program miałby pokazać jego życie w domu i poza nim - czytamy w "Rewii".

Według magazynu ta rewelacja miała zaniepokoić Natalię Kukulską. Podobno obawia się, że wybryki jej przyrodniego brata zaszkodzą jej w karierze.

Piotrek raczej nie będzie konsultował z nią tej decyzji. Ale tęskni za Natalią - powiedział "Rewii" znajomy Pikeja.

Jaki jest aktualny stan uczuć Pikeja do Natalii Kukulskiej dowiadujemy się z wpisu na Facebooku:

Pikej, Piotr Kukulski Facebook.com

I wszystko jasne. Jeżeli Pikej zechce pójść w ślady Kim Kardashian, siostra nie będzie miała nic do powiedzenia. Będziecie oglądać "Z kamerą u Pikeja"?

alex