Bosacka o diecie Gessler: Kto może sobie pozwolić, by codziennie jeść drogie ryby?

Bosacka zarzuca Gessler, że jej dieta jest zbyt droga.
Bosacka krytykuje dietę Magdy Gessler Prowadząca program "Wiem, co jem" zarzuca Gessler, że jej dieta jest zbyt droga. Katarzyna Bosacka zarzuciła Magdzie Gessler, że jej dieta jest zbyt droga. - Kto może sobie pozwolić, by codziennie jeść drogie ryby? - mówi dziennikarka. Katarzyna Bosacka prowadzi program "Wiem, co jem" na TVN Style, w którym doradza Polakom, jak zdrowo się odżywiać. Charyzmatyczna prowadząca z przekonaniem mówi o sposobach na kupienie najlepszego makaronu, czekolady czy chleba. Bosacka dzięki programowi stała się ekspertką od zdrowego odżywiania. A ostatnio wzięła na tapetę Magdę Gessler i jej dietę: - Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - oburzyła się w najnowszej "Gali". Rzeczywiście, ponad rok temu Gessler chwaliła się, że schudła 17 kg. Na blogu zdradziła sekret swojej diety: - Podstawą mojej diety są surowe ryby oraz mięso, pieczołowicie marynowane w soku z limonki. (...) Każdy dzień zaczynam od skromnego, ale cudownego śniadania: jem zawsze jajko na miękko, w akompaniamencie soku z limonki oraz grejpfrutów - chwaliła się na Magdagessler.natemat.pl. Efekty były podobno oszołamiające: - Schudłam 17 kilogramów. Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Z balona przekształciłam się w nitkę - zachwalała wtedy. Teraz wydaje się, że Gessler znów przybrała na wadze, więc może rzeczywiście jej dieta okazała się zbyt czasochłonna. Bosacka w wywiadzie stwierdziła również, że mimo tego, że sama jest propagatorką zdrowego jedzenia, pozwala swoim dzieciom na odrobinę łakoci: - Wszelki fundamentalizm w każdej dziedzinie jest zły! Moje dzieci od czasu do czasu zjedzą chipsy, a ja się napiję łyka coli. Nie można ich całkowicie odciąć od lodów, słodyczy... Co to by było za nudne dzieciństwo!? Myślał pan pewnie, że w domu Bosackich jest tylko marchewka? - pytała retorycznie w "Gali".

Katarzyna Bosacka prowadzi program "Wiem, co jem" na TVN Style, w którym doradza Polakom, jak zdrowo się odżywiać. Charyzmatyczna prowadząca z przekonaniem mówi o sposobach na kupienie najlepszego makaronu, czekolady czy chleba. Bosacka dzięki programowi stała się ekspertką od zdrowego odżywiania. A ostatnio wzięła na tapetę Magdę Gessler i jej dietę:

Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - oburzyła się w  najnowszej "Gali".

Katarzyna Bosacka Kapif

Rzeczywiście ponad rok temu, Gessler chwaliła się, że schudła 17 kg. Na blogu zdradziła sekret swojej diety:

Podstawą mojej diety są surowe ryby oraz mięso, pieczołowicie marynowane w soku z limonki. (...) Każdy dzień zaczynam od skromnego, ale cudownego śniadania: jem zawsze jajko na miękko, w akompaniamencie soku z limonki oraz grejpfrutów - chwaliła się na Magdagessler.natemat.pl.

Magda Gessler Kapif

Efekty były podobno oszołamiające:

Schudłam 17 kilogramów. Czuję nieprawdopodobną lekkość bytu. Z balona przekształciłam się w nitkę - zachwalała wtedy.

Teraz wydaje się, że Gessler znów przybrała na wadze, więc może rzeczywiście jej dieta okazała się zbyt czasochłonna.

Magda Gessler Kapif

Bosacka w wywiadzie stwierdziła również, że mimo tego, że sama jest propagatorką zdrowego jedzenia, pozwala swoim dzieciom na odrobinę łakoci:

Wszelki fundamentalizm w każdej dziedzinie jest zły! Moje dzieci od czasu do czasu zjedzą chipsy, a ja się napiję łyka coli. Nie można ich całkowicie odciąć od lodów, słodyczy... Co to by było za nudne dzieciństwo!? Myślał pan pewnie, że w domu Bosackich jest tylko marchewka? - pytała retorycznie w "Gali".

Katarzyna Bosacka niedawno po raz czwarty została mamą. W wieku 40 lat urodziła synka Franka.

Vic

Więcej o:
Komentarze (16)
Bosacka o diecie Gessler: Kto może sobie pozwolić, by codziennie jeść drogie ryby?
Zaloguj się
 • martuchaaaaaa

  Oceniono 78 razy 72

  patrząc na aktualne zdjęcia Magdy Gessler, można stwierdzić, że nawet najdroższa dieta nie poskutkuje jeśli się zwyczajnie nie zacznie mniej żreć :)

 • fanizymiko

  Oceniono 52 razy 44

  wystarczy skutecznie migać się od płacenia za pobyt w hotelu albo tak długo przeciągać spłatę swoich długów by sprawa trafiła do komornika i juz są pieniadze na drogie ryby i kilogramy limonek:)))

 • cosma

  Oceniono 33 razy 15

  Powinna pójść do fryzjera ../ obciąć włosy na jeża../ zapuścić wąsy i zmienić imię na Marian...

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 13

  Gessler i figura? Ten babol wyglada jak beczka sadla, jakby codziennie wpyerdzielala trzy schabowe z kapusta i ziemniakami kraszonymi slonina...

 • koja

  Oceniono 15 razy 11

  Mówienie w ich przypadku o jakiejkolwiek diecie to jak szczerbaty dentysta uczący higieny jamy ustnej albo szewc bez butów, albo goły krawiec, albo łysy fryzjer albo piekarz bez bułki, albo elektryk bez światła albo rybak bez ryby ...

 • sansa

  Oceniono 8 razy 6

  To ile kilogramów tej ryby musi zjeść każdego dnia, że aż tak się stuczyła?

 • amorvertical11

  Oceniono 3 razy 3

  Dzień bez lansowania paszteciary jest dniem straconym.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 1

  wg tej cudnej diety kudłatego brudasa musiałbym mieć swój kuter do połowu ryb i tone limonek dziennie--a patrząc na nia choooj z tego by wyszło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX