Księżna Diana była zakochana w chirurgu i chciała przeprowadzić się do Pakistanu!

"Vanity Fair" ujawnił zaskakującą historię miłosną księżnej Diany i pakistańskiego chirurga.

Właśnie ukazała się okładka sierpniowego numeru "Vanity Fair", którą zdobi zdjęcie księżnej Diany. Na piśmie widnieje obiecujący tytuł:

Prawdziwa miłość Diany

Wewnątrz magazynu znajdują się rzeczywiście zaskakujące treści. W piśmie przyjaciółki księżnej Diany, Jemima Khan i Rosa Monckton, zdradzają kulisy gorącego romansu księżnej Diany i pakistańskiego chirurga sercowego, Hasnata Khana. Artykuł został zatytułowany "Babcia, której książę George nigdy nie pozna". Jemima Khan to brytyjska pisarska, która przeszła na Islam i przeprowadziła się do Pakistanu. Zdradziła ona, że parę połączyło gorące uczucie w latach 1995-1997, czytamy na Dailymail.co.uk. Podobno księżna na poważnie rozważała przeprowadzkę do Pakistanu. To właśnie ten temat miała poruszyć w rozmowie z Jemimą Khan w trakcie swojej wizyty podczas zbierania funduszy dla fundacji w Lahore, mieście we wschodnim Pakistanie

Chciała wiedzieć, jak trudno było mi się przystosować do życia w Pakistanie - wyznała Jemima Khan, czytamy na Dailymail.co.uk.

Księżna Diana SpencerEast News

Jemima Khan twierdzi, że księżna Diana chciała poślubić chirurga:

Dwa razy spotkała się w tajemnicy z rodziną Hasnata, aby omówić możliwość małżeństwa - dodała Jemima Khan.

Hasnat KhanEast News

Podobno księżna Diana miała wręcz obsesję, aby zaimponować matce chirurga. Mimo tego, że księżna pochodziła z arystokratycznej rodziny, była byłą żoną następcy brytyjskiego tronu i matką jego dwójki dzieci, matka Pakistańczyka podobno nie chciała jej zaakceptować.

Ożenek syna z angielską dziewczyną jest najgorszym koszmarem dla konserwatywnej pasztuńskiej matki - wyjaśniła Jemima.

Wyglądało na to, że związek pary był bardzo poważny, a księżna nie tylko chciała wyjść za Hasnata Khana, ale i urodzić mu córkę. Mimo tego związek rozpadł się, kiedy księżna Diana poznała swojego przyszłego ukochanego, Dodiego Al-Fayeda, egipskiego producenta filmowego i syna miliardera.

Księżna Diana SpencerAgencja Gazeta

Nie wiadomo, kto ostatecznie zadecydował o rozstaniu. W tej kwestii zdania są podzielone. Rosa Monckton, przyjaciółka Diany, która również udzieliła gazecie wywiadu, twierdzi, że to Hasnat Khan rzucił księżną. Jednak inni znajomi twierdzą, że księżna Diana podjęła tę decyzję, zdenerwowana faktem, że Khan nie chciał jej poślubić. Monckton jest przekonana, że Khan był prawdziwą miłością Diany, a spotykała się z Dodim Al Faydem tylko po to, by wzbudzić zazdrość u Khana.

Poślubienie księżnej jest z pewnością marzeniem wielu mężczyzn, ale Khan podobno do takich nie należał. Myśl życia u boku znanej kobiety rzekomo go przerażała:

Nienawidził myśli, że do końca swoich dni miałby żyć w świetle jupiterów - zdradziła Jemima Khan, czytamy na Dailymail.co.uk.

Jemima KhanEast News

I rzeczywiście portal, dotarł do zeznań Khana, które przeprowadzono po śmierci Diany.

Powiedział jej, że jedyny sposób, aby mogli wieść normalne życie, to przeprowadzka do Pakistanu, gdzie prasa nie będzie jej nękać - czytamy.

Ta zaskakująca historia miłosna księżnej stała się osią fabularną filmu "Diana", który wejdzie do kin już 20 września. W rolę księżnej wcieliła się Naomi Watts. Khan odmówił współpracy z filmowcami. Historię znajomości z piękną księżną chciał zachować tylko dla siebie.

Vic

Więcej o:
Komentarze (14)
Księżna Diana była zakochana w chirurgu i chciała przeprowadzić się do Pakistanu!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 90 razy 82

  dajcie jej spokoj....

 • londres

  Oceniono 79 razy 71

  szkoda, że ona nie może sie sama wypowiedziec. Teraz, jak jej nie ma, można bezkarnie wymyslac rózne dziwne historie

 • andrea

  Oceniono 82 razy 50

  Na pierwszym zdjęciu - uderzające podobieństwo księżnej z synem Williamem, prawda ? a to, że księżna zakochała się w tym akurat facecie, no to popatrzmy na nienachalną urodę księcia Karola.
  Nienachalna uroda, to jeszcze detal, ale fakt że cudną kobietą zdradzał z okropnym babsztylem, no to księżna Diana miała święte prawo - poczuć się zraniona do żywego.
  Szkoda, że życie nie dopisało happy endu dla pięknej i skrzywdzonej kobiety, że babsztyl który się wcinał w małżeństwo, cieszy się jej wnukiem ! Opatrzność miewa, rzeczywiście, jakieś wyjątkowo zawikłane intencje ukryte, jakich przeniknąć się nie daje....

 • jablonexkociak

  Oceniono 43 razy 25

  Bezdury.

 • mi_ia

  Oceniono 31 razy 23

  trochę w to nie wierzę, 16 lat po jej śmierci wychodzą takie rewelacje, oj podejrzane to, fajna babka była i wprowadziła świeżość do brytyjskiej monarchii, a teraz każdy chce ugryźć kawałek tego słodkiego tortu, oj podejrzane to

 • do_podziwu

  Oceniono 23 razy 9

  Byla tak zakochana w Hasnat Khanie , chciala urodzic mu corke ! i zaczela spotykac sie z Dodim Al Faydem aby wzbudzic zazdrosc - wszystko fajnie tylko dlaczego - spotkanie zaczynalo sie kolacja a konczylo sniadaniem .
  Vic -sezon ogorkowy w pelni robisz co mozesz aby o tym pamietac , dzisiaj troche scenariusza z filmu hahah .

 • jagger2009

  Oceniono 13 razy 7

  a coz jest w zyciu wazne: zdrowie I szczesci a tego przy tym bucyfale nie miala a stara krolowa traktowala ja jak smiec wiec zamknac papy iDiany nie ma wiec zajmijcie sie czym innym

 • Anti Lope

  Oceniono 7 razy 5

  Jednym słowem musiał być to mężczyzna z klasą, bo nigdy nic nie mówił o ich związku. Bardzo rzadko to się zdarza,jeśli chodzi o znane osoby.

 • jarzebina78

  Oceniono 1 raz 1

  Jemina Khan to w rzeczywistosci przydnia siostra Diany Spencer..ktorej prawdziwym ojcem byl miliarder James Goldsmith,majacy romans z jej matka Frances ówczesna hrabina Althorp, córka 4. barona Fermoy i Ruth, baronowej Fermoy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX