Simon Cowell będzie miał dziecko z żoną najlepszego przyjaciela

Poznaj szczegóły.
Cowell będzie miał dziecko z żoną kumpla Poznaj szczegóły Simon Cowell będzie miał dziecko z 36-letnią Lauren Silveran. Silverman to żona jego najlepszego kumpla, z którym jest jednak w separacji - donosi UsMagazine 53-letni Simon Cowell, chyba najbardziej znany juror i producent na świecie (m.in. "American Idol", "X Factor", "Mam talent"), zostanie po raz pierwszy ojcem. Jego partnerka, 36-letnia Lauren Silverman, jest w dziewiątym miesiącu ciąży - czytamy na UsMagazine.com. Już to, że milioner będzie miał dziecko, jest dużym zaskoczeniem, uznaje się go za playboya lubiącego wygodny styl życia. Ale to nie to jest najbardziej szokujące. Partnerka Cowella formalnie nadal ma męża. I jest nim jeden z najbliższych przyjaciół jurora, biznesmen Andrew Silverman. Para żyje jednak w separacji. - Lauren i Andrew byli nieszczęśliwi w małżeństwie już od dłuższego czasu, niedługo dojdzie do rozwodu. Z czasem, gdy w małżeństwie działo się coraz gorzej, Lauren i Simon zbliżyli się do siebie - twierdzi informator UsMagazine.com. Jeszcze w 2009 roku Simon Cowell nie widział siebie w roli ojca: - Boże, nie. Gdybym miały rysować po ścianach, oszalałbym. Gdy masz dzieci, musisz mieć jakąś rutynę, od której nie uciekniesz. Musisz wstawać o konkretnej porze. Musisz słuchać. Kiedy tak naprawdę najchętniej chciałbyś usiąść w kącie i myśleć - mówił w jednym z wywiadów. Ale już w zeszłym roku wydawało się, że znany z bardzo ciętego języka juror powoli zmienia zdanie: - Tak, z jednej strony myślę już inaczej. Ale z drugiej... nie. Naprawdę bardzo lubię dzieci, umiem z nimi rozmawiać i ich słuchać. Ale miałem zawsze problem z tym, ile czasu trzeba im poświęcić. A ja poświęciłem swoje życie w głównej mierze mojej pracy. Mam 52 lata i najprawdopodobniej przegapiłem już swoją szansę - powiedział.

53-letni Simon Cowell, chyba najbardziej znany juror i producent na świecie (m.in. "American Idol", "X Factor", "Mam talent"), zostanie po raz pierwszy ojcem. Jego partnerka, 36-letnia Lauren Silverman, jest w dziesiątym tygodniu ciąży - czytamy na UsMagazine.com. Już to, że milioner będzie miał dziecko, jest dużym zaskoczeniem, uznaje się go za playboya lubiącego wygodny styl życia. Ale to nie to jest najbardziej szokujące. Partnerka Cowella formalnie nadal ma męża. I jest nim jeden z najbliższych przyjaciół jurora, biznesmen Andrew Silverman. Para żyje jednak w separacji.

Lauren i Andrew byli nieszczęśliwi w małżeństwie już od dłuższego czasu, niedługo dojdzie do rozwodu. Z czasem, gdy w małżeństwie działo się coraz gorzej, Lauren i Simon zbliżyli się do siebie - twierdzi informator UsMagazine.com.

Tu widzimy parę jeszcze przed rozpoczęciem romansu, w styczniu 2012 roku w St. Barths:

Lauren Silverman, Simon CowellEast News

Jeszcze w 2009 roku Simon Cowell nie widział siebie w roli ojca:

Boże, nie. Gdybym miały rysować po ścianach, oszalałbym. Gdy masz dzieci, musisz mieć jakąś rutynę, od której nie uciekniesz. Musisz wstawać o konkretnej porze. Musisz słuchać. Kiedy tak naprawdę najchętniej chciałbyś usiąść w kącie i myśleć - mówił w jednym z wywiadów.

Ale już w zeszłym roku wydawało się, że znany z bardzo ciętego języka juror powoli zmienia zdanie:

Tak, z jednej strony myślę już inaczej. Ale z drugiej... nie. Naprawdę bardzo lubię dzieci, umiem z nimi rozmawiać i ich słuchać. Ale miałam zawsze problem z tym, ile czasu trzeba im poświęcić. A ja poświęciłem swoje życie w głównej mierze mojej pracy. Mam 52 lata i najprawdopodobniej przegapiłem już swoją szansę - powiedział.

Jak widać, nie przegapił.

Simon CowellReuters

Abc