Tomasz Karolak i Viola Kołakowska pojechali razem na wakacje!

Czy ich relacje się poprawią?

Niekonwencjonalny związek Tomasza Karolak i Violi Kołakowskiej wszedł w nową fazę. Para spędziła razem wakacje. Potwierdziliśmy tę informację:

Wyjechali z dziećmi na tydzień do Toskanii. To miała być podróż w wielkiej tajemnicy - zdradziło nam nasze źródło.

To nowość, bo do tej pory, para spędzała urlopy oddzielnie. Kołakowskiej z pewnością przyda się teraz odpoczynek. W czerwcu wyznała, że w trakcie drugiej ciąży, dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HPV. Zaraz po porodzie poddała się serii zabiegów (Viola Kołakowska: Miałam dysplazję szyjki macicy. Przeżyłam moment totalnego załamania).

Tomasz karolak i viola kołakowskaKapif

Para ma dwójkę dzieci, 6 miesięcznego synka Leona i 5-letnią córkę Lenę, jednak nie mieszkają razem. W słynnym wywiadzie w "Gali" Tomasz Karolak powiedział, że z Kołakowską wiąże go relacja "koleżeńska". Ich związek z pewnością nie należy do typowych. Karolak zapewniał, że mimo tego iż nie ma go na co dzień przy Kołakowskiej, wspiera ją "duchowo".

Ja rozumiem, że Violi było ciężko. Bo kobiecie z małym dzieckiem trudno jest uwierzyć, że choć facet z nią nie mieszka, to jednak deklaruje, że duchowo nadal z nią jest - zdradzał w "Gali".

Teraz poza wsparciem duchowym, Karolak zaoferował także wsparcie jak najbardziej fizyczne. Cała rodzina miała okazję, by spędzić trochę czasu razem.

27.04.2013 Warszawa Peticado - otwarcie sklepu N/Z: Viola Kolakowska fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Vic

Więcej o:
Komentarze (4)
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska pojechali razem na wakacje!
Zaloguj się
 • puch.marny

  Oceniono 17 razy 15

  Ciągle nie mogę pojąć, co ona widzi w tym człowieku.

 • stopkalaska

  Oceniono 16 razy 12

  Ale Karolak się upasł :D

 • lenore

  Oceniono 11 razy 11

  Ale ją zaszczyt kopnął, ho, ho...

 • princess_leya

  Oceniono 9 razy 9

  Cóż za para: ona sucha jak wiór, on spasiony jak knur...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX