Marcin Kydryński miał romans z Magdą Mielcarz?

Ciekawa przeszłość dziennikarza.
Kydryński miał romans z Magdą Mielcarz? Ciekawa przeszłość dziennikarza. Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz. Modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26. Dawne romanse gwiazd są niekiedy bardzo zaskakujące. Ostatnio głośno jest o kryzysie zgodnego dotychczas małżeństwa Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego. Wokalistka podobno spotyka się z kolegą z zespołu Krzysztofem Herdzinem. Paparazzo przyłapał parę na czułych pocałunkach i spacerze brzegiem morza. Okazuje się, że także mąż Jopek, Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz! Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kiedy się poznali, modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26. Mielcarz zaczynała karierę jako modelka, to podobno właśnie na pokazie w połowie lat 90. Kydryński ją zauważył. Jazzman nie mógł oprzeć się jej urodzie, więc ją zagadnął. Pod urokiem przystojnego muzyka była podobno także sama Mielcarz: - Całkowicie ją oczarował. Zresztą trudno się dziwić. Przystojny, dobrze ubrany i bardzo inteligentny. Traktował ją jak księżniczkę - wyjaśniła znajoma Mielcarz w rozmowie z Fakt.pl. Kydryński i Mielcarz wkrótce zaczęli się spotykać. Jednak muzyk i młodziutka modelka mieli podobno zgoła inny obraz tej znajomości: - Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość - wyjaśnia informatorka. Kydryński podobno ani myślał o poważnym związku: - Złamał jej serce. Bardzo długo przeżywała rozstanie z Marcinem - zdradza znajoma. Co ciekawe obecna żona Kydryńskiego i rzekoma była kochanka spotkały się na rozdaniu nagród Trofea Elle w 2000 roku i nawet razem zgodnie pozowały do zdjęcia. Dziś Magda Mielcarz jest żoną bogatego biznesmena Adriana Ashkenazego i mieszka w USA. Mielcarz ma 4-letnią córeczkę, a 18 kwietnia przyszła na świat jej druga córka. Jak wiemy, małżeństwo Marcina Kydryńskiego i Jopek nie ma się zaś najlepiej. Podobno Kydryński postawił żonie nawet ultimatum i zażądał, że jeśli nadal mają udawać małżeństwo, Jopek musi zerwać z Herdzinem.

Dawne romanse gwiazd są niekiedy bardzo zaskakujące. Ostatnio głośno jest o kryzysie zgodnego dotychczas małżeństwa Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego. Wokalistka podobno spotyka się z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem. Paparazzo przyłapał parę na czułych pocałunkach i spacerze brzegiem morza. Okazuje się,  że także mąż Jopek, Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz! Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kiedy się poznali, modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26.

10.04.2000 WARSZAWA -KONFERENCJA PRASOWA NA TEMAT QUO VADIS N/Z LIGIA - MAGDALENA MIELCARZ ZAGRA LIGIE JM4241  XFSAgencja Gazeta

Mielcarz zaczynała karierę jako modelka, to podobno właśnie na pokazie w połowie lat 90. Kydryński ją zauważył. Jazzman nie mógł oprzeć się jej urodzie, więc ją zagadnął. Pod urokiem przystojnego muzyka była podobno także sama Mielcarz:

Całkowicie ją oczarował. Zresztą trudno się dziwić. Przystojny, dobrze ubrany i bardzo inteligentny. Traktował ją jak księżniczkę - wyjaśniła znajoma Mielcarz w rozmowie z Fakt.pl.

Kydryński i Mielcarz wkrótce zaczęli się spotykać. Jednak muzyk i młodziutka modelka mieli podobno zgoła inny obraz tej znajomości:

Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość - wyjaśnia informatorka.

7.12.2000 WARSZAWA PROMOCJA NATIONAL GEOGRAPHIC NZ. MARCIN KYDRYNSKI - FOTOGRAF I DZIENNIKARZ  FOT.WOJCIECH SURDZIEL /AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Kydryński podobno ani myślał o poważnym związku:

Złamał jej serce. Bardzo długo przeżywała rozstanie z Marcinem - zdradza znajoma.

Co ciekawe obecna żona Kydryńskiego i rzekoma była kochanka spotkały się na rozdaniu nagród Trofea Elle w 2000 roku i nawet razem zgodnie pozowały do zdjęcia.

12.10.2000 WARSZAWA - CLUB 4 - NAGRODY ELLE PAWEL SEKIELSKI - TVN KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA - TVP ANNA MARIA JOPEK - PIOSENKARKA MAGDALENA MIELCARZ - MODELKA PAWEL DELAG - AKTOR KRZYSZTOF KRAUZE - REZYSER FILMOWY  FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETA BB1692Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Dziś Magda Mielcarz jest żoną bogatego biznesmena Adriana Ashkenazego i mieszka w USA. Mielcarz ma 4-letnią córeczkę, a 18. kwietnia przyszła na świat jej druga córka.

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, pokaz modyKAPIF

Jak wiemy, małżeństwo Marcina Kydryńskiego i Jopek nie ma się zaś najlepiej. Podobno Kydryński postawił żonie nawet ultimatum i zażądał, że jeśli nadal mają udawać małżeństwo, Jopek musi zerwać z Herdzinem.

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (15)
Marcin Kydryński miał romans z Magdą Mielcarz?
Zaloguj się
 • plotek_zdurnial

  Oceniono 47 razy 29

  Mielcarz gust się z czasem wyrobił.
  Jopek i Kydryński pasowali do siebie gustu brakiem. Obawiam się, że nieśmiertelnym.

  I tak, Kydryński to buc, a przede wszystkim kabotyn. Żyje w przeświadczeniu, że słuchanie Stinga wzniosło go na wyżyny artyzmu.

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 19

  kosmaty mnie uprzedził z komentem-ale napisze -ten typ na buca okropnego wygląda.

 • daniellap

  Oceniono 29 razy 17

  On otwarcie pisał o tym, że lubi niepełnoletnie dziewczynki.
  Cytat z jego książki:
  "Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. „Czarodziejki” – powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. To dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. Miałem w portfelu kilka banknotów. Może trzy funty. W hotelu dwudziestopięciofuntówki. Je uszczęśliwia funt, nawet dwadzieścia pięć piastrów. Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę."

 • cosma

  Oceniono 26 razy 14

  Noo to sobie amancika wybrała./ nie ma coo../..takiego buca.../ pewno liczyła...że pomoże w karierze...

 • majaeczka

  Oceniono 21 razy 7

  Podobno,podobno,podobno..jedna baba drugiej babie..przyjaciel/ha..ha..ha/..znajomy pary!Bajkopisarze bajek dla dorosłych!Pewne jest/a o tym nie piszecie/,że Anna Maria koncertuje z sukcesem w Azjii /słuchałam z nią wywiadu/,a także wiem,że Sting jest przyjacielem pary,kiedyś nawet powiedział w wywiadzie /słyszałam/,że Anna Maria jest w/g jego oceny kwintesencją kobiecości!A to,że jakaś nastolatka była zabujana w Kydryńskim to już śmieszne,każda nastolatka jest z reguły kochliwa,taka karma:):):):)

 • mamoniowa303

  Oceniono 11 razy 5

  Kydryński to odrażające ścierwo !

 • Gość: ewelina

  Oceniono 1 raz 1

  Kydryński to brzydki dziad i kretyn, gdyby nie znajomości jego starych którzy w swoim czasie zaistnieli nikt by na niego nie zwrócił uwagi. W dupie mu się poprzewracało.

 • chlopskirozum

  Oceniono 3 razy 1

  Kydryński nie jest muzykiem. Ze wszystkich swoich umiejętności akurat grę na instrumentach wykorzystuje w najmniejszym stopniu. Wypadałoby najpierw sprawdzić, o kim się pisze.

 • markufo1

  Oceniono 2 razy -2

  kat kat kat i jak każdy wie po nim zrobiła oszałamiającą karierę w USA powracając z pamiątką która zostanie tu na wieki chyba że zostanie CARem Rosji Moskwa czeka wzywa z daleka WORLD CHAMPIONSHIP ATLHETICS 2013.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX