Marcin Kydryński miał romans z Magdą Mielcarz?

Ciekawa przeszłość dziennikarza.
Kydryński miał romans z Magdą Mielcarz? Ciekawa przeszłość dziennikarza. Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz. Modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26. Dawne romanse gwiazd są niekiedy bardzo zaskakujące. Ostatnio głośno jest o kryzysie zgodnego dotychczas małżeństwa Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego. Wokalistka podobno spotyka się z kolegą z zespołu Krzysztofem Herdzinem. Paparazzo przyłapał parę na czułych pocałunkach i spacerze brzegiem morza. Okazuje się, że także mąż Jopek, Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz! Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kiedy się poznali, modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26. Mielcarz zaczynała karierę jako modelka, to podobno właśnie na pokazie w połowie lat 90. Kydryński ją zauważył. Jazzman nie mógł oprzeć się jej urodzie, więc ją zagadnął. Pod urokiem przystojnego muzyka była podobno także sama Mielcarz: - Całkowicie ją oczarował. Zresztą trudno się dziwić. Przystojny, dobrze ubrany i bardzo inteligentny. Traktował ją jak księżniczkę - wyjaśniła znajoma Mielcarz w rozmowie z Fakt.pl. Kydryński i Mielcarz wkrótce zaczęli się spotykać. Jednak muzyk i młodziutka modelka mieli podobno zgoła inny obraz tej znajomości: - Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość - wyjaśnia informatorka. Kydryński podobno ani myślał o poważnym związku: - Złamał jej serce. Bardzo długo przeżywała rozstanie z Marcinem - zdradza znajoma. Co ciekawe obecna żona Kydryńskiego i rzekoma była kochanka spotkały się na rozdaniu nagród Trofea Elle w 2000 roku i nawet razem zgodnie pozowały do zdjęcia. Dziś Magda Mielcarz jest żoną bogatego biznesmena Adriana Ashkenazego i mieszka w USA. Mielcarz ma 4-letnią córeczkę, a 18 kwietnia przyszła na świat jej druga córka. Jak wiemy, małżeństwo Marcina Kydryńskiego i Jopek nie ma się zaś najlepiej. Podobno Kydryński postawił żonie nawet ultimatum i zażądał, że jeśli nadal mają udawać małżeństwo, Jopek musi zerwać z Herdzinem.

Dawne romanse gwiazd są niekiedy bardzo zaskakujące. Ostatnio głośno jest o kryzysie zgodnego dotychczas małżeństwa Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego. Wokalistka podobno spotyka się z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem. Paparazzo przyłapał parę na czułych pocałunkach i spacerze brzegiem morza. Okazuje się,  że także mąż Jopek, Marcin Kydryński ma barwną przeszłość jeśli chodzi o związki, podobno miał romans z piękną Magdą Mielcarz! Pikanterii sprawie dodaje fakt, że kiedy się poznali, modelka miała zaledwie 16 lat, Kydryński zaś 26.

10.04.2000 WARSZAWA -KONFERENCJA PRASOWA NA TEMAT QUO VADIS N/Z LIGIA - MAGDALENA MIELCARZ ZAGRA LIGIE JM4241  XFSAgencja Gazeta

Mielcarz zaczynała karierę jako modelka, to podobno właśnie na pokazie w połowie lat 90. Kydryński ją zauważył. Jazzman nie mógł oprzeć się jej urodzie, więc ją zagadnął. Pod urokiem przystojnego muzyka była podobno także sama Mielcarz:

Całkowicie ją oczarował. Zresztą trudno się dziwić. Przystojny, dobrze ubrany i bardzo inteligentny. Traktował ją jak księżniczkę - wyjaśniła znajoma Mielcarz w rozmowie z Fakt.pl.

Kydryński i Mielcarz wkrótce zaczęli się spotykać. Jednak muzyk i młodziutka modelka mieli podobno zgoła inny obraz tej znajomości:

Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość - wyjaśnia informatorka.

7.12.2000 WARSZAWA PROMOCJA NATIONAL GEOGRAPHIC NZ. MARCIN KYDRYNSKI - FOTOGRAF I DZIENNIKARZ  FOT.WOJCIECH SURDZIEL /AGENCJA GAZETA Agencja Gazeta

Kydryński podobno ani myślał o poważnym związku:

Złamał jej serce. Bardzo długo przeżywała rozstanie z Marcinem - zdradza znajoma.

Co ciekawe obecna żona Kydryńskiego i rzekoma była kochanka spotkały się na rozdaniu nagród Trofea Elle w 2000 roku i nawet razem zgodnie pozowały do zdjęcia.

12.10.2000 WARSZAWA - CLUB 4 - NAGRODY ELLE PAWEL SEKIELSKI - TVN KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA - TVP ANNA MARIA JOPEK - PIOSENKARKA MAGDALENA MIELCARZ - MODELKA PAWEL DELAG - AKTOR KRZYSZTOF KRAUZE - REZYSER FILMOWY  FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETA BB1692Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Dziś Magda Mielcarz jest żoną bogatego biznesmena Adriana Ashkenazego i mieszka w USA. Mielcarz ma 4-letnią córeczkę, a 18. kwietnia przyszła na świat jej druga córka.

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, pokaz modyKAPIF

Jak wiemy, małżeństwo Marcina Kydryńskiego i Jopek nie ma się zaś najlepiej. Podobno Kydryński postawił żonie nawet ultimatum i zażądał, że jeśli nadal mają udawać małżeństwo, Jopek musi zerwać z Herdzinem.

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

Vic