Eva Longoria wie, jak wsiadać do auta! A paparazzo tylko czyha na jej nieprzemyślany ruch

Eva Longoria robi teraz wszystko, by uniknąć wpadki.

Piękna Eva Longoria nie od dziś ma do czynienia z paparazzi i wie, jak chronić się przed wpadkami. Niebezpieczeństwo czyha szczególnie na panie wsiadające do auta w kusych kreacjach. Aktorka wybrała się w króciutkiej sukience do znanego stylisty fryzur w Beverly Hills. Taka kreacja aż prosiła się o wpadkę. Aktorka trzymała jednak fason i ani na moment nie straciła kontroli.

Eva LongoriaEast News

Kiedy wracając z salonu podchodziła do swojego auta, paparazzi czuwał i tylko czekał na jej nieprzemyślany ruch.

Eva LongoriaEast News

Niezrażona ogromnym zainteresowaniem, jakie wzbudziła, Longoria wiedziała, jak się zachować. Przez cały czas pilnie przytrzymywała niesforną sukienkę.

Eva LongoriaEast News
Wsiadanie do auta Longoria ma opanowane do perfekcji, zwłaszcza, kiedy wie, że jest po obstrzałem paparazzi.

Eva LongoriaEast News

Aktorka porusza się po mieście dużym czarnym range roverem. Longoria jest potwierdzeniem tezy, że małe dziewczynki kochają duże samochody. Aktorka mierzy bowiem zaledwie 153 cm, ale doskonale czuje się za kierownicą ogromnego wozu. Przestronny range rover to nie jedyne auto w jej kolekcji, aktorka jeździ też bentleyem continental i BMW. Wszystkie te auta są czarne.

Eva LongoriaEast News

Eva Longoria teraz jest wyjadaczką w kwestii unikania wpadek, ale nie zawsze tak było. Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes założyła seksowną sukienkę z dużym rozcięciem. Kiedy ją uniosła, cały świat świat mógł zobaczyć, że nie ma na sobie bielizny. Tę wpadkę możecie zobaczyć tutaj!

Actress Eva Longoria poses on the red carpet as she arrives for the screening of the film 'Jimmy P.' (Psychotherapy of a Plains Indian) in competition at the 66th Cannes Film Festival in Cannes May 18, 2013.          REUTERS/Eric Gaillard (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT) REUTERS/ERIC GAILLARD

Innym razem paparazzi przyłapali ją na plaży, a oczom ciekawskim ukazał się jej sutek, który wyskoczył z niesfornego bikini.

Eva LongoriaEast News

Zapewne te wpadki nauczyły ją, by teraz bardziej się pilnować. Zwłaszcza przy tak niebezpiecznych sytuacjach, jak wsiadanie i wysiadanie z auta ;)

Vic

Więcej o: