Kydryński dał Jopek ultimatum? "Jeżeli nadal mają udawać małżeństwo, musi rozstać się z Herdzinem"

Ciąg dalszy afery.
Kydryński dał Jopek ultimatum? "Jeżeli nadal mają udawać małżeństwo, musi rozstać się z Herdzinem" Marcin Kydryński powiedział Annie Marii Jopek, że jeśli nad mają być małżeństwem, musi rozstać się ze swoim muzykiem Krzysztofem Herdzinem - donosi "Fakt" Tabloidy rozpisują się ostatnio o rzekomym romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem. "Fakt" dowiedział się, jakie stanowisko ponoć zabrał w sprawie mąż piosenkarki, Marcin Kydryński. - Jeżeli mają dalej razem mieszkać i udawać małżeństwo, Kydryński zażądał, by Jopek rozstała się z Herdzinem i pozbyła się go z zespołu. W przeciwnym wypadku on nie tylko kategorycznie zażąda rozwodu, ale namówi innych muzyków do odejścia z jej zespołu- donosi informator "Faktu". Przypomnijmy, że "Życie na gorąco" opublikowało zdjęcia, na których wokalistka spaceruje z rzekomym kochankiem brzegiem nadmorskiej plaży i kilkakrotnie się z nim całuje. - Chemia między nimi była naprawdę duża. Spotkanie zakończyło się w jednej z sopockich kamienic, w której, jak sprawdziliśmy, można wynająć mieszkanie - czytamy w tygodniku. Czy czeka nas kolejny głośny rozwód w showbizie?

Tabloidy rozpisują się ostatnio o rzekomym romansie Anny Marii Jopek z kolegą z zespołu, Krzysztofem Herdzinem. "Fakt" dowiedział się, jakie stanowisko ponoć zabrał w sprawie mąż piosenkarki, Marcin Kydryński.

Jeżeli mają dalej razem mieszkać i udawać małżeństwo, Kydryński zażądał, by Jopek rozstała się z Herdzinem i pozbyła się go z zespołu. W przeciwnym wypadku on nie tylko kategorycznie zażąda rozwodu, ale namówi innych muzyków do odejścia z jej zespołu - donosi informator "Faktu".

Krzysztof HerdzinAG

Przypomnijmy, że "Życie na gorąco" opublikowało zdjęcia, na których wokalistka spaceruje z rzekomym kochankiem brzegiem nadmorskiej plaży i kilkakrotnie się z nim całuje.

Chemia między nimi była naprawdę duża. Spotkanie zakończyło się w jednej z sopockich kamienic, w której, jak sprawdziliśmy, można wynająć mieszkanie - czytamy w tygodniku.
Chemia między nimi była naprawdę duża. Spotkanie zakończyło się w jednej z sopockich kamienic, w której, jak sprawdziliśmy, można wynająć mieszkanie - czytamy w tygodniku.

Czy czeka nas kolejny głośny rozwód w showbizie?

Marcin Kydryński, Anna Maria JopekKapif

aga

Więcej o: