Tomasz Karolak tym razem w audi. Aktor ma już chyba z dziesięć aut!

Czym może się pochwalić?
Karolak tym razem w audi Aktor ma już sporą kolekcję samochodów Czyżby kolejna nowa zabawka? Paparazzo przyłapał Tomasza Karolaka w Gdyni w luksusowym audi. Aktor od lat otwarcie mówi, że samochody to jego wielka pasja. Czyżby kolejna nowa zabawka? Paparazzo przyłapał Tomasza Karolaka w Gdyni w luksusowym audi. Aktor od lat otwarcie mówi o tym, że samochody to jego wielka pasja. Karolak może się poszczycić jedną z okazalszych w polskim show-biznesie kolekcją samochodów. Przed jego domem zaparkowane są takie luksusowe auta jak: alfa romeo (więcej niż jedna), mazda CX7, volvo S60R, mercedes CLS 63 AMG, maserati, audi A6, audi A5 (wart jest ok. 280 tys. zł). Do jednych z droższych zabawek aktora należy również audi Q7 za ok. 300 tys. zł.

Czyżby kolejna nowa zabawka? Paparazzo przyłapał Tomasza Karolaka w Gdyni w luksusowym audi. Aktor od lat otwarcie mówi o tym, że samochody to jego wielka pasja. Karolak może się poszczycić jedną z okazalszych w polskim show-biznesie kolekcją samochodów. Przed jego domem zaparkowane są takie luksusowe auta jak: alfa romeo (więcej niż jedna), mazda CX7, volvo S60R, mercedes CLS 63 AMG, maserati, audi A6, audi A5 (wart jest ok. 280 tys. zł). Do jednych z droższych zabawek aktora należy również audi Q7 za ok. 300 tys. zł.

Tomasz Karolak Plotek Exclusive

Zobaczcie Karolaka w audi.

Abc

Więcej o:
Komentarze (6)
Tomasz Karolak tym razem w audi. Aktor ma już chyba z dziesięć aut!
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 16 razy 12

  Polacy pierwszy raz chyba Audi zobaczyli, sadzac z tego artykulu...

 • pan.malowany

  Oceniono 17 razy 9

  Karolak tych aut po prostu pilnuje. Jako aktor sie nie sprawdza wiec dorabia sobie cieciowaniem, ma pilnowac, umyc w srodku i na zewntarz i dostarczyc na czas wlascicielom. Ot i cala tajemnica.

 • pan.malowany

  Oceniono 9 razy 5

  Ten tekst:" Zobaczcie Karolaka w Audi" jest ponizej jakiegokolwiek poziomu

 • cosma

  Oceniono 7 razy 1

  Ostatnio Karolak spadł z roweru...duuupa nie facet...!!!

 • yebacenzure

  Oceniono 5 razy 1

  ciekawi mnie czy umowa sponsorska zawiera tez dzialke dla pismakow, zeby pisali ''ile'' on ma samochodow, jakich, itp, no i arty i foty.....
  co do karolaka to audi i reszta moze i po taniu objada. gosc se za darmoche pojedzi, ale co do fotek i artow to by juz trzeba zaplacic.......
  jak to jest?

 • wilkowiecko

  Oceniono 18 razy -6

  "Tomasz Karolak tym razem w audi. Aktor ma już sporą kolekcję samochodów"

  Karolak !!!
  Sprzedom ci furmanke z 1935r.
  Zabytkowa i historyczna, bo mój ociec w 39 żydów na zachód wieźli a w 45 Mniemców na cmentarz wywozili !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX