Pikej sprzedaje swoje luksusowe mieszkanie. Cena zwala z nóg!

Jest warte majątek.
Pikej sprzedaje swe luksusowe mieszkanie Jest warte majątek Pikej znowu próbuje się pozbyć swojego luksusowego mieszkania na Bemowie. Tym razem cena wynosi 1 250 000 zł Pikej znowu próbuje się pozbyć swojego luksusowego mieszkania na Bemowie. Ogłoszenie o sprzedaży pojawiło się na portalu Domiporta.pl. Apartament jest w 4-letnim bloku wybudowanym na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Ma między innymi loggię, wygłuszone studio nagrań, pokój kąpielowy i specjalnie wyposażony barek oraz miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Pikej właśnie tym mieszkaniem chwalił się jakiś czas temu w mediach, dzięki czemu nie ma najmniejszych wątpliwości, że mamy do czynienia z dokładnie tym samym lokalem. - To bardzo ekskluzywne osiedle, strzeżone, niska zabudowa - powiedziała wtedy Sylwia Prach, właścicielka agencji fotograficznej, która odwiedziła Pikeja w jego skromnych progach. Mieszkanie jest do wzięcia za niebagatelną sumkę 1 250 000 złotych, czyli niecałe 9 400 złotych za metr kwadratowy. Luksusy chyba niełatwo sprzedać, Pikej bowiem już wiosną usiłował się pozbyć apartamentu, wtedy jednak życzył sobie o 100 tysięcy złotych więcej.

Pikej znowu próbuje się pozbyć swojego luksusowego mieszkania na Bemowie. Ogłoszenie o sprzedaży pojawiło się na portalu Domiporta.pl. Apartament jest w 4-letnim bloku wybudowanym na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Ma między innymi loggię, wygłuszone studio nagrań, pokój kąpielowy i specjalnie wyposażony barek oraz miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Pikej, Piotr Kukulski Domiporta.pl

Pikej właśnie tym mieszkaniem chwalił się jakiś czas temu w mediach, dzięki czemu nie ma najmniejszych wątpliwości, że mamy do czynienia z dokładnie tym samym lokalem.

To bardzo ekskluzywne osiedle, strzeżone, niska zabudowa - powiedziała wtedy Sylwia Prach, właścicielka agencji fotograficznej, która odwiedziła Pikeja w jego skromnych progach.

Pikej, Piotr Kukulski WBF

Mieszkanie jest do wzięcia za niebagatelną sumkę 1 250 000 złotych, czyli niecałe 9 400 złotych za metr kwadratowy. Luksusy chyba niełatwo sprzedać, Pikej bowiem już wiosną usiłował się pozbyć apartamentu, wtedy jednak życzył  sobie o 100 tysięcy złotych więcej. Popatrzmy, jak wyglądają wnętrza, którym Pikej na razie bezskutecznie usiłuje znaleźć nowego właściciela.

Pikej, Piotr Kukulski Domiporta.pl

Pikej, Piotr Kukulski Domiporta.pl

Pikej, Piotr Kukulski Domiporta.pl

alex