Penelope Cruz urodziła w ten sam dzień co księżna Kate!

Chłopiec czy dziewczynka?
Penelope Cruz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Penelope Cruz i Javier Bardem 23 lipca zostali rodzicami zdrowej dziewczynki - czytamy na portalu Hola.com. To drugie dziecko aktorskiej pary Penelope Cruz i Javier Bardem 23 lipca zostali rodzicami zdrowej dziewczynki - czytamy na portalu Hola.com. To drugie dziecko aktorskiej pary. Mają już 2-letniego syna Leo. Ich córka przyszła na świat w Madrycie w szpitalu Ruber Internacional, kilka godzin po tym, jak księżna Kate urodziła synka. Penelope Cruz i Javier Bardem są razem się od 2007 roku, a w lipcu 2010 roku wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w domu przyjaciół na Bahamach. Cruz była już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para poznała się jednak znacznie wcześniej: w 1992 roku zagrali razem w hiszpańskim filmie "Szynka. Szynka". Aktorka miała wówczas 18 lat, Bardem 23. Połączył ich gorący romans, jednak Cruz nie była wtedy zainteresowana poważnym związkiem. Ich romans odnowił się dopiero 15 lat później, na planie filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona".

Penelope Cruz i Javier Bardem 22 lipca zostali rodzicami zdrowej dziewczynki - czytamy na portalu Hola.com. To drugie dziecko aktorskiej pary. Mają już 2-letniego syna Leo. Ich córka przyszła na świat w Madrycie w szpitalu Ruber Internacional, kilka godzin po tym, jak księżna Kate urodziła synka.

Penelope Cruz, Javier BardemEastNews

Penelope Cruz i Javier Bardem są razem się od 2007 roku, a w lipcu 2010 roku wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w domu przyjaciół na Bahamach. Cruz była już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para poznała się jednak znacznie wcześniej: w 1992 roku zagrali razem w hiszpańskim filmie "Szynka. Szynka". Aktorka miała wówczas 18 lat, Bardem 23. Połączył ich gorący romans, jednak Cruz nie była wtedy zainteresowana poważnym związkiem. Ich romans odnowił się dopiero 15 lat później, na planie filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona".

Abc