Michalina Manios świeci pupą w teledysku

Już nie chce być modelką?
Pupa Michaliny Manios w teledysku Już nie chce być modelką? Michalina Manios wystąpiła w nieoficjalnym teledysku do remiksu piosenki "Until we bleed" szwedzkiej piosenkarki Lykke Li. Pokazuje pupę w koronkowych majtkach. Michalina Manios, uczestniczka 2. edycji "Top Model", zaczyna nas już trochę denerwować. Jej kariera modelki nie jest powalająca, postanowiła więc spróbować czegoś innego. Wystąpiła w nieoficjalnym teledysku do remiksu piosenki "Until we bleed" szwedzkiej piosenkarki Lykke Li. Teledysk nie powala. Nie ma ciekawej fabuły, ale nie o to w nim chyba chodzi. Przyciągać ma bowiem nagość modelki, która zmieniła płeć. Michalina pokazuje w nim pupę w koronkowych majtkach. Bierze także prysznic, a na ujęciach widać jej nagie plecy. Manios próbowała już sił jako wokalistka na scenie "DD TVN", jednak nie zachwyciła. Potem zaprzyjaźniła się z finalistką 3. edycji "Top Model", Marcelą Leszczak. Gotowała z nią w "DD TVN", ostro imprezowała na swoich 24. urodzinach, a teraz zamierza zostać aktorką?

Michalina Manios, uczestniczka 2. edycji "Top Model", zaczyna nas już trochę denerwować. Jej kariera modelki nie jest powalająca, postanowiła więc spróbować czegoś innego. Wystąpiła w nieoficjalnym teledysku do remiksu piosenki "Until we bleed" szwedzkiej piosenkarki Lykke Li.

Michalina ManiosScreen Youtube.com

Michalina ManiosScreen Youtube.com

Teledysk nie powala. Nie ma ciekawej fabuły, ale nie o to w nim chyba chodzi. Przyciągać ma bowiem nagość modelki, która zmieniła płeć. Michalina pokazuje w nim pupę w koronkowych majtkach. Bierze także prysznic, a na ujęciach widać jej nagie plecy.

Michalina ManiosScreen Youtube.com

Michalina ManiosScreen Youtube.com

Michalina ManiosScreen Youtube.com

Manios próbowała już sił jako wokalistka na scenie "DD TVN", jednak nie zachwyciła. Potem zaprzyjaźniła się z finalistką 3. edycji "Top Model", Marcelą Leszczak. Gotowała z nią w "DD TVN", ostro imprezowała na swoich 24. urodzinach, a teraz zamierza zostać aktorką?

Co Wy myślicie o klipie?

aga